Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою було зручним і приємним для вас! Для того, щоб скоротити час очікування, а також дотримуватися соціальної дистанції — зареєструйтесь в бібліотеці он-лайн!.

Відчинити двері у власну темряву. (Із циклу "Сучасні українські книги")

Поділіться цією сторінкою:

Справжніх шанувальників гостросюжетної прози, які люблять відкривати для себе нові імена в літературі, творчість Поліни Кулакової приємно здивує. Все здаватиметься рідним і реальним, адже Поліна Кулакова - українська письменниця, яка народилася в Івано-Франківську.

Її дебютний роман був опублікований в 2014 році під назвою «Я пам'ятатиму твоє обличчя» і відразу привернув увагу читачів. Він сподобався  читачам за динамічний сюжет і містичний задум.

 

“Корсо” – другий роман, виданий літературною агенцією “Discursus” у 2017 році. Він теж отримав схвальні відгуки. У книзі «Корсо» автор вказує на те, що формує нашу особистість та як минуле може вплинути на людину.

Мешканці міста навіть не уявляють хто живе разом з ними. Чиї демони вириваються на волю ночами. І ніхто не здогадується, що відбувається в саду засадженому красивими квітами. Хто їх там посадив? І найголовніше, навіщо?

Серійний маніяк тероризує місто. Молоді жінки зникають. А поліція не має підозрюваних. І усе б стояло на своїх місцях, якби не Єва. Саме ця молода дівчина стане тою, яка з’єднає усіх разом. Хоче вона цього, чи ні. Адже вона завжди старалася оминати злих людей, бути милою. Але усе поміняв один випадок і Корсо.

Важко віднести книжку «Корсо» до якогось одного жанру. Скажемо так - це містичний трилер з елементами горору.

Книжка читається легко. Одразу видно, що авторка писала саме для свого читача. Сюжет динамічний і цікавий. Історія затягує і інтригує. Після прочитання відчуваєш легкість, не зважаючи на досить серйозні теми, які обговорюються в книжці. Після закінчення роману немає відчуття недосказаності і незавершеності. Усе зрозуміло, усе так, як має бути. Бо це історія письменника.

Книжки Поліни Кулакової варто прочитати всім прихильникам трилерів, гостросюжетних і заплутаних історій, всім, хто хоче читати більше молодих українських авторів і всім, хто любить читати книги, в яких є цікава цілісна історія - то вам сюди.  https://fb.watch/dE9pvza6Ma/

 

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці — Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки):
(044) 288-23-36

(044) 288-30-12
lib@msmb.org.ua

ВГОРУ