Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою було зручним і приємним для вас! Для того, щоб скоротити час очікування, а також дотримуватися соціальної дистанції — зареєструйтесь в бібліотеці он-лайн!.

Міські жахи від Стівена Кінга

Поділіться цією сторінкою:

"Воно"
Сьогодні ми вам розповімо про те, чого ви колись боялися. І, можливо, і досі вам буває моторошно?
"Історія міста - це старий особняк, що розвалюється, в якому повно-повнісінько кімнат, комор, спускних жолобів для брудної білизни, горищних приміщень і всяких інших затишних містечок... не кажучи вже про одне, а то й два потаємні ходи. Якщо ти займешся дослідженням маєтку Деррі, то все це знайдеш… Так… Потім ти, можливо, пошкодуєш, але ти їх знайдеш, а знайдене заново вже не сховаєш, так? Деякі кімнати замкнені, але ключі є… ключі є завжди."
Хто шукає той знайде, Білл, Едді, Бен, Беверлі, Річі, Стен, Майк. Компанія аутсайдерів серед своїх однокласників волею долі об'єдналася влітку 1958 року, щоб перемогти давнє багатолике Зло, для якого їхнє рідне місто лише бійня та годівниця. Через 27 років їм доведеться знову пройти цей шлях, цього разу до кінця.
Якщо сприймати сюжет книги прямолінійно, то це містика і жахи на 1200 сторінках. Ось Зло. Ось Друзі. Друзі мають об'єднатися та перемогти Зло. Але насправді все не просто глибше - це бездонний вир, це травмуючі ситуації в дитинстві та їх вплив на доросле життя і долю людини.
   
   

 Це Велика Сага про Дитинство, де є місце не тільки крилатим гойдалкам, а й Страху. Тому самому Страху, про який не   розповідають дорослим. Гра в квача та хованки тут не на життя, а на смерть.

Екранізації:
1990, міні серіал. США. Режисер Томмі Лі Воллес.
2017 (1 часть), 2019 (2часть). США. Режисер Андрес Мускетті. Цікавий факт - Стівен Кінг має камео в фільмі (грає роль продавця аптеці).
Книга є в нашому фонді.

 

 

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці — Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки):
(044) 288-23-36

(044) 288-30-12
lib@msmb.org.ua

ВГОРУ