Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою було зручним і приємним для вас! Для того, щоб скоротити час очікування, а також дотримуватися соціальної дистанції — зареєструйтесь в бібліотеці он-лайн!.

Україна очима країн світу

Поділіться цією сторінкою:

                         Це справді надзвичайно цікаво, корисно і повчально –

 подивитися на себе збоку. Побачити поглядом людини

                             з іншого досвіду, з іншої культури, з іншого світу.

Михайло Слабошпицький

З найдавніших часів люди з інших країн цікавились Україною. Серед них мандрівники, які долали сотні кілометрів, щоб побачити цю дивовижну землю, посли відвідували Україну з подарунками для її володарів, політики та державні діячи вибудовували свої дії відповідно до інтересів на території нашої країни. І кожен з них бачив Україну по своєму.

Книга «Світ про Україну та українців» - це коментарі, роздуми, заяви, витяги з документів політиків, дипломатів, представників міжнародних організацій, письменників, митців іноземних країн, духовенства різних церков, науковців про Україну та українців.

Цікавий та розлогий інформаційний матеріал, який подано в книзі нам доводить, що світ цікавився Україною протягом багатьох століть, прагнув інтегрувати її у свої геополітичні інтереси, досліджував природні багатства України, зачаровувався незламністю українців у боротьбі за свободу та незалежність.

         Позитивний образ країни створюється завдяки досягненням кожної людини в суспільному житті, у служінні державі або в приватній справі. Кожен з нас є представником культури, моралі та духу своєї країни і несе відповідальність за її представлення в світі.

         У виданні «Світ про Україну та українців» представлено багато різних образів України, що формуються на основі першоджерел з різних країн, тому тексти в ній подаються зі збереженням авторської фразеології та лексики.

Автор проєкту та упорядник Василь Кирилич – український дипломат, посол України в Хорватії з грудня 2019 року, посол України у Боснії і Герцоговині за сумісництвом з липня 2020 року. Автор публікацій з етнополітики, балканістики та східноєвропейської тематики. Володіє болгарською, хорватською, польською, німецькою, англійською мовами.

Василь Кирилич в своїй книзі зазначає, що імідж країни творять не окремі проекти, а щоденна кропітка робота, яка доводить, що Україна є цікавою країною, яка має свої цінності, культуру, традиції та потенціал. Кожна людина, яка відвідує Україну, збагачується побаченим і пережитим для себе. Кожен українець, який зустрічається з іноземним гостем, має послужити доказом найкращих його сподівань.

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці — Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки):
(044) 288-23-36

(044) 288-30-12
lib@msmb.org.ua

ВГОРУ