Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою було зручним і приємним для вас! Для того, щоб скоротити час очікування, а також дотримуватися соціальної дистанції — зареєструйтесь в бібліотеці он-лайн!.

"Транзишн" - оповідання з питаннями (Із циклу "Сучасні українські книги")

Поділіться цією сторінкою:

Олександр Михед - український письменник, культуролог, кандидат філологічних наук, куратор мистецьких проєктів. Автор численних публікацій у провідних українських ЗМІ та виданнях Німеччини, Сербії, Польщі, Чехії. Живе та працює в Києві.
Автор художніх книжок, довгий список премій «Книга року ВВС-2014» (2015), арт-буку "Мороки" (разом із художницею Сонею Мельник, 2016), нон-фікшн дослідження "Бачити, щоб бути побаченим: реаліті-шоу, реаліті-роман та революція онлайн".
Здійснив українською переклад автобіографії Марини Абрамович "Пройти крізь стіни" (2018, короткий список Премії міста літератури ЮНЕСКО).
Учасник літературних резиденцій у Фінляндії, Латвії, Ісландії, США та Франції.
Олександр Михед - куратор літературної програми PinchukArtCentre (2010-2012), куратор літературної програми Гогольfest (2012-2013) і десятка виставкових проектів.         https://youtu.be/iq2acnFyKXU             

Поєднує у своїй багатовимірній діяльності теоретичні дослідження з мистецькими практиками. Ставить за мету створити цілісне бачення сучасної масової культури: література — кінематограф — мистецтво.   https://youtu.be/TvbviKAc2j8

"Транзишн" - це десять оповідань, які ставлять питання: чи може бути щось страшніше за вигадку? Чи може свідомість витворювати морок реальності, у якому губимося щодня? Де ламка межа між фікшн та нон-фікшн? І як можна описати сучасність?  

https://youtu.be/NUTgON3Bin0

Транзишн - це перехід.

Телепортація між минулим і теперішнім, перехід у новий стан свідомості, вибудовування нового тіла.

Спроба слабких чоловік створити нових себе під тиском сталевих підборів сильних жінок.  https://youtu.be/zy_od7zsM-Q

Ця книга про безжальність та цинічність залиплого в соцмережі покоління, про те, наскільки нищівними, болісними й довготривалими можуть бути наслідки неправильних рішень.

Вигадані історії, у яких занадто багато справжнього. Справжні історії, у яких, здається, занадто багато вигаданого.

Дивитися тут.

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці — Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки):
(044) 288-23-36

(044) 288-30-12
lib@msmb.org.ua

ВГОРУ