Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою було зручним і приємним для вас! Для того, щоб скоротити час очікування, а також дотримуватися соціальної дистанції — зареєструйтесь в бібліотеці он-лайн!.

Транс" - роман-паломництво. (Із циклу "Сучасні українські книги")

Поділіться цією сторінкою:

 

Цей письменник - приклад того, як слід іти до мети, не оглядаючись на труднощі, приклад реалізації своїх задумів ще замолоду. В свої 26 років Остап Українець встиг написати кілька романів та оповідань, опублікувати численні переклади творів Говарда Лавкрафта, Томаса Еліота та Ніла Стівенсона.

https://youtu.be/Pem2oi0DBk8?si=nxGxIgupFPJTAEHh

Остап - літературознавець і перекладач за освітою. Можна сказати, що це той випадок, коли професія аж ніяк не є фіктивною, "для галочки", а служить реалізацією власних думок та бажань ще з дитинства і юності. Книги Остапа Українця пронизані мотивами фентезі, стародавньої історії та західноєвропейського фольклору.

https://youtu.be/J4TSDx059Kw?si=nEOsa3RZCOjCZzj7

 

Подібну дію має і роман письменника "Транс". Він розкриває перед нами вічну тему пошуків філософського каменю та незвіданої науки алхімії. Автор переплітає трактати середньовічних монахів з творами класичної літератури, створюючи насичену поліфонічну атмосферу. Алхіміки на сторінках роману займаються  не лише перетворенням вульгарних металів на благородне золото - вони, в першу чергу, змінюють внутрішню суть людського єства, повертаючись до прадавньої доадамітської андрогінії. Безперечно, сюжет роману викличе глибокі роздуми.

https://youtu.be/W2gR2ItKD2E?si=tDRHrYVxHuCj6mTu

Європа, наші дні. Молодий хлопець вирушає в мандрівку, Паломництво, мета якого йому невідома, а кожен крок вказує лише на наступний. Ним рухає бажання з'ясувати, ким є друга особа, із якою він ділить тіло, а також - хто такий зловісний Третій, що завжди йде поруч із ними. Водночас слідчий віденської поліції кидається навздогін за єдиним свідком дивного злочину, проходячи маршрут Паломництва у зворотньому напрямку - у процесі розслідування йому відкривається правда про головного героя. Правда, яку і сам герой може дізнатися, тільки здійснивши самопожертву.

Відповідь на запитання "про що цей роман?" у кожного буде своя, так само, як і трактування, ким насправді був головний герой на початку "Трансу" і ким він став наприкінці.  https://youtu.be/hYeLLDg_s-s?feature=shared

 

 

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці — Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки):
(044) 288-23-36

(044) 288-30-12
lib@msmb.org.ua

ВГОРУ