Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою було зручним і приємним для вас! Для того, щоб скоротити час очікування, а також дотримуватися соціальної дистанції — зареєструйтесь в бібліотеці он-лайн!.

Точка неповернення ( Із циклу "Сучасні українські книги")

Поділіться цією сторінкою:

Дмитро Вербич (справжнє ім’я Дмитро Іващенко) народився і виріс у Києві. За освітою - політолог, закінчив Національний педагогічний університет імені М. Драгоманова.

Після завершення навчання деякий час працював журналістом. Покинув роботу заради можливості мандрувати. 

З 15 років - громадський активіст, націоналіст. Організатор та учасник благодійних заходів, проукраїнських акцій. Під час Революції Гідності - активний учасник подій на Майдані.

Наприкінці літа 2014 року пішов добровольцем на війну. У складі окремого батальйону Добровольчого українського корпусу "Правий сектор" Дмитро Вербич (позивний "Івіч") обороняв Донецький аеропорт, Піски, Авдіївку. За рік пройшов шлях від стрільця до командира штурмової роти. Потім відбув ротацію в Українській добровольчій армії у 2017 році.

Писав вірші, які представляв на благодійних творчих заходах.

У 2018 році створив відеопроєкт і туристичний клуб "По азимуту" - про екстремальні подорожі маловідомими маршрутами України. Героями "По азимуту" є колишні воїни АТО, медики, волонтери. Програма розповідає про досвід спільноти ветеранів, про їхню реалізацію в житті і реабілітацію в мандрах. Також Дмитро з командою показують красу й туристичний потенціал України, стимулюють людей бюджетно подорожувати.

Після початку повномасштабного російського вторгнення на територію нашої держави приєднався до лав Збройних сил України.

У 2020 році вийшла книга Дмитра Вербича "Точка неповернення", у якій автор розповідає про бойові дії в 2014-2015 роках, про "правду" війни, про побратимів і ворогів, про війну як явище, після якого все і всі вже не будуть такими, як раніше.

Презентація книги автором, тут.

Цікава розповідь, про життя командного складу, доступно написано, читаючи книгу сам занурюєшся в цей світ, з'являється відчуття присутності в тих подіях, автор талановита людина, яка змогла висловити рядками, життя на фронті...

Це історія про незворотність. Історія про те, як, ступивши на мінне поле, уже не можеш повернутись назад. І від одного твого кроку залежить життя побратимів. Сподіваємося, що ця книжка стане для кожного читача особливою.

Дивитися тут.

 

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці — Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки):
(044) 288-23-36

(044) 288-30-12
lib@msmb.org.ua

ВГОРУ