Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою було зручним і приємним для вас! Для того, щоб скоротити час очікування, а також дотримуватися соціальної дистанції — зареєструйтесь в бібліотеці он-лайн!.

"Таємниця галицького Версалю" - романтична львівська історія. (Із циклу "Сучасні українські книги")

Поділіться цією сторінкою:

 

Тетяна Пахомова народилася в місті Радехів на Львівщині. Вивчала географію на заочному відділенні Львівського національного університету імені Івана Франка. Дотепер поєдную викладацьку і літературну діяльність, публікуючи книжки для широкого кола читачів.

https://youtu.be/mAqRJhQNDTQ

 Українська письменниця дебютувала влітку 2016 року своїм романом "Я, ти і наш мальований і немальований Бог" та отримала першу премію літературного конкурсу "Коронація слова". 

 

 

 

Наступна книжка авторки, романтична львівська історія "Таємниця галицького Версалю", здобула схвальні відгуки критиків і любов читачів.

Книга - це завжди нова пригода з особливими історіями, відчуттями та роздумами.

Читач стане свідком історії, яка знову й знову повторюється - з іншими людьми, в інші часи, в іншій країні…

Спадкоємця величезних статків та галицького Версалю - родового гнізда, заснованого ще коронним гетьманом, Потоцькі назвали Щенсним, латиною - Феліксом. Щасливим… Він мусив одружитися із Жозефіною Мнішек і стати польським королем. Важкою була ця ноша для мрійливого юнака... Батьки з малих літ ліпили з нього майбутнього володаря, вбиваючи  кожний прояв милосердя й людяності. Бо світом правлять не вони, а влада і гроші… 

Та якось при дорозі молодий Потоцький зустрів прекрасну лісову мавку - синьооку красуню Гертруду. І вперше пішов проти волі батьків, закохавшись і таємно одружившись. Тим самим поклав на терези історії не владу, гроші й любов, а майбутнє вільної Польщі…

Безперечно радимо всім до читання.

Дивитися тут.

 

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці — Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки):
(044) 288-23-36

(044) 288-30-12
lib@msmb.org.ua

ВГОРУ