Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою було зручним і приємним для вас! Для того, щоб скоротити час очікування, а також дотримуватися соціальної дистанції — зареєструйтесь в бібліотеці он-лайн!.

Світ чарівний і загадковий"

Поділіться цією сторінкою:

Літо, канікули, фантастичні книги. Представлені книги фантастичні не тільки за змістом, а й за оформленням. Даруємо вам радість і красу чарівного світу.
                                               

Шеннон Мессенджер "Хранителька загублених міст".
Школярі, підлітки, друзі - цікаві, веселі і водночас загадкові. Яка таємниця дванадцятирічної Софі закине її у світ зовсім не схожий на той, до якого вона звикла? Які пригоди очікують на дівчину та її друзів? Що зміниться у житті юної героїні книжки після зустрічі з загадковим і надзвичайно вродливим хлопцем? Читайте і дізнаєтеся.
Шеннон Мессенджер "Хранителька загублених міст. Екзиль".
На читачів очікує продовження фантастичних пригод юної Софі. Ви зустрінете крилатого осяйного коня. Дізнаєтесь, як потрапити в Екзиль і переживете багато цікавих пригод разом з героями книги. Приємного вам читання.

                                          

Кай Маєр "Сторінки світу. Простір бібліомантії".
Німецький письменник-фантаст, автор десятків книг для підлітків Кай Маєр. Сьогодні представляємо вам першу книгу з фентезі-циклу.
Читачі потрапляють у світ, в якому долі героїв переплітаються з долями книг.
Книги в цьому світі не тільки розповідають історії та зберігають їх для прийдешніх поколінь. Вони впливають на долі людей, а Книги душі дають магічні здібності могутнім чарівникам - бібліомантам. Перед читачем відкриється шлях, який треба пройти, щоб знайти Книгу душ.
Кай Маєр "Сторінки світу. Нічна країна".
Друга книга фентезі-циклу познайомить читачів з новими пригодами головної героїні.
Ви зануритеся у світ, де книги стають предметом жадання, переміщують людей крізь простір і час та дають велику владу. Героям книги доведеться протистояти могутнім ворогам. Чи вдасться їм перемогти? Дізнаєтеся, коли прочитаєте.
Ці книги ми отримали від Українського інституту книги за Програмою поповнення фондів публічних бібліотек.
Прослухати огляд нових книг на бібліотечній сторінці у фейсбуці тут

 

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці — Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки):
(044) 288-23-36

(044) 288-30-12
lib@msmb.org.ua

ВГОРУ