Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою було зручним і приємним для вас! Для того, щоб скоротити час очікування, а також дотримуватися соціальної дистанції — зареєструйтесь в бібліотеці он-лайн!.
Останнє оновлення: 29.06.2022 р.

Сучасні українські книги

Читання відволікає від важких думок, допомагає зосередитись, надає душевної рівноваги  і сил.
Тож читаємо і насолоджуємося присмаком чудових книг.

Олег Бондар "Втрачений шанс"

У романі  в іронічній манері показуються сучасні реалії: корумпована місцева влада й поліція, безпринципність працівників спецслужби, безправність сільських мешканців.
У 90-ті міліція знешкодила банду, проте злочинці встигли сховати десь у сільській хатині чи поблизу неї награбоване. Років через двадцять полковник у відставці звертається до детективної фірми «Есмеральда» за допомогою в пошуках. Співробітник «Есмеральди» Андрій та його шеф Ігор Володимирович беруться до справи.
У книзі є і любовний трикутник, і смішний (хоча іноді його було шкода) сільський голова, і АТОвці, і таємничий незнайомець на дорогій Audi. Нацгвардійці намагаються придушити бунт, корумповані поліцейські беруть хабарі. А за скарбом, як виявляється, полюють не лише «Есмеральда», а й ще двоє людей. Сюжет, як бачите, - динамічний і досить не простий.
https://fb.watch/dclwLQL_T9/

Наталія Довгопол  "Куба - якої - не - було".

Повість сучасної української письменниці про маленьку людину на арені чужої битви. Чудова книжка, легка в читанні, але турбує кожну струну душі.
Це історія однієї долі серед тисяч таких же, хто був відправлений за наказом рятувати ще один осередок комунізму.
Історія про важку боротьбу без вибору, про кохання, про побут жінок і чоловіків в очікуванні "а завтра війна" в синтетичному одязі в тропічному кліматі, просто - про життя...
Тамара - медсестра в Київському госпіталі. Улітку 1962-го у складі радянського контингенту вона вирушає на роботу в «одну з соціалістичних країн». Навіть капітан корабля не знає фінального пункту призначення, аж доки судно не скеровують у таємничо-тропічну й безсумнівно дружню Кубу.
Однак таке позитивне уявлення виявляється оманливим, екзотичність - непривітною, а сама атмосфера переможної революції - не такою вже й радісною. Саме за таких обставин жінці доводиться шукати й утверджувати себе. А згодом - ще й боротися за пам’ять: свою і про себе.
https://fb.watch/d6frp9tMUt/

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці — Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки):
(044) 288-23-36

(044) 288-30-12
lib@msmb.org.ua

ВГОРУ