Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою було зручним і приємним для вас! Для того, щоб скоротити час очікування, а також дотримуватися соціальної дистанції — зареєструйтесь в бібліотеці он-лайн!.

«Сім смертей Евелін Гардксал» – карколомний сюжет, сюжетні пастки, переміщення у часі

Поділіться цією сторінкою:

Про автора

Стюарт Тертон – британський письменник, журналіст-фрілансер і мандрівник, працював у книгарні, викладав англійську в Шанхаї, писав статті про подорожі. Дебютний роман Тертона «Сім смертей Евелін Гардкасл» мав карколомний успіх і був відзначений у 2018 році премією Costa Book Awards, а також твір став номінантом премій New Writers’ Award, CWA Awards та The Glass Bell Award.

 

«Сім смертей Евелін Гардксал» – книга, яка буквально підриває уяву. Таємниці чекають на кожному розі, сюжетні лінії переплітаються в клубок.

«Ця книга звела мене з розуму», – пише Софі Ханна. Їй вторить автор «Жінки у вікні» А. Дж. Фінн: «Шкода, що не я сам це написав».

Блекгітгаус, балмаскарад. Об одинадцятій в маєтку сімейства Гардкасл, відбудеться вбивство: на піку свята, під акомпанемент величного салюту, загине красуня Евелін, єдина донька господаря маєтку.

Цей жахливий день повторюватиметься знову і знову, незмінно завершуючись фатальним пістолетним пострілом. Щодня Ейден Бішоп прокидатиметься в тілі одного із гостей з одвічним запитанням: хто вбив Евелін Гардкасл? Сім днів, сім перероджень. Єдиний спосіб розірвати це хибне коло – викрити вбивцю.

Над своїм першим романом Тертон працював більше чотирьох років. Сюжетні пастки, переміщення в часі, кілька головних героїв – у цьому романі є чому дивуватися.

Письменник зізнається, що серйозний вплив на його творчість справила Агата Крісті: у дитинстві він ковтав її романи один за одним.

«Вона поміщає всіх підозрюваних та всі підказки прямо у вас перед носом, і ви можете спробувати самі розкрити злочин. Я просто обожнюю її книги, адже їх читання таке схоже на гру. Ще до того, як я зрозумів, що хочу написати книгу, я вже знав, що це буде історія у стилі Агати Крісті», – сказав Тертон в одному інтерв'ю. Серед інших джерел натхнення він називає фільм «День бабака» та серіал «Квантовий стрибок», пік популярності яких припав на юність письменника.

Таким чином Стюарту Тертону вдалося створити захоплюючий роман-загадку з дуже хитромудрим детективним сюжетом і характерними героями і навіть якщо ви віртуоз у розгадуванні детективів цей вас здивує.

Книга «Сім смертей Евелін Гардксал» вже в нашому фонді.

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці — Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки):
(044) 288-23-36

(044) 288-30-12
lib@msmb.org.ua

ВГОРУ