Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою було зручним і приємним для вас! Для того, щоб скоротити час очікування, а також дотримуватися соціальної дистанції — зареєструйтесь в бібліотеці он-лайн!.

Шоколадні історії від молодіжної бібліотеки

Поділіться цією сторінкою:

 

Щастя — у дуже простих речах. У плитці шоколаду, в хорошій книзі... А особливо —- в хорошій «шоколадній» книзі.

Щорічно 11 липня любителі солодкого відзначають Всесвітній день шоколаду. Це смачне свято було придумано і вперше проведено французами в 1995 році.

Якими можуть бути «шоколадні» книги? По-перше, звісно, пряними, солодкими, з гірчинкою, терпкими та духмяними. Про що вони можуть бути? Про молоду дівчину, про мрії, про започаткування своєї справи… А можуть бути і захопливі детективи, що не відпускають до останньої сторінки.

І якщо письменник дійсно «смачно» написав про шоколад, передав своє натхнення, то і на читача ця книга вплине, як солодка плитка: пройде втома, смуток, пробудиться любов, підніметься настрій.

У #карантинних_вечорах пропонуємо інтригуючі і захоплюючі художні книги про «шоколадні» історії….

Звертаємо вашу увагу, що ці книжки з такими  солодкими назвами є у нашій молодіжній бібліотеці.

1.«Шоколад із чилі», Йоанна Ягелло

Вам доводилося куштувати шоколад із чилі, де солодкий смак поєднується з гіркотою? Саме його нагадує життя 17-річної Лінки, яка щойно вступила до омріяного ліцею. Вона відшукала давно втрачену сестру й нарешті розібралася у своїх почуттях до Адріана. Здається, перед нею чудове майбутнє. Проте не все так рожево. На навчання Лінці доведеться заробляти, мама не в стані сплатити за дорогий приватний ліцей, стосунки із сестрою теж не завжди ідеальні. Крім того, коханий їде навчатися до Лондона, а це означає кількамісячну розлуку. Лінка живе в очікування Різдва, бо тоді Адріан має приїхати до Польщі. Проте на неї чекає неприємний сюрприз. Що ж, може, кохання не завжди мусить бути солодким, як молочний шоколад? Може, воно нагадує шоколад із чилі?

2. «Шоколад», Джоанн Харріс

Сонний спокій маленького французького містечка порушено приїздом молодої жінки Віан і її дочки. Вони з'явилися разом з гучною і яскравою карнавальною ходою, а коли карнавал закінчився, його світла радість залишилася в очах Віан, що відкрила тут свій шоколадний магазин. Якимось дивним чином вона дізнається про потаємні бажання жителів містечка і пропонує кожному саме такий шоколад, який змушує його знову відчути смак до життя. "Шоколад" — це історія про доброт і терпимість, про протистояння невинних спокус. Однойменний голлівудський фільм режисера Лассе Халлстрема (з Жюльєтт Бінош, Джонні Деппом і Джуді Денч в головних ролях) був номінований на "Оскар" в п'яти категоріях і на "Золотий глобус" — у чотирьох.

3. «Шоколадний паж», Ганна Данилова

Другий раз у житті Валентина забрела в глухий кут, і поруч знову був Лев Кайтанов. Але якщо в перший раз все було куди простіше — адже вона встигла вчасно повернути в сейф вкрадені з контори, де вона працювала бухгалтером, гроші, то сьогоднішнє її становище здавалося безвихідним. Її засудять за вбивство, дадуть термін, і народжувати вона буде в тюрмі. Валя не знала, що зараз сказати чоловікові. Правду? Він ніколи не пробачить її і навряд чи повірить, що дитина, яку вона чекає, — його. І як може Кайтанов змиритися з тим, що він останні півроку ділив свою дружину з іншим чоловіком? У його улюбленої Валентини два чоловіки? Дві сім'ї? .. Та якщо вона скаже правду, то довжина ланцюжка, що потягнеться за цією справою, буде якраз дорівнювати петлі навколо її шиї ...

4. «Шоколадное убивство», Галина Куликова

У фонтані міського парку потонув знаменитий рок-музикант, у власній ванній загинув авторитетний колекціонер, а у декоративному ставку модного ресторану захлинулася одна з відвідувачок. У трагічну випадковість ніхто не вірить, бо обставини загибелі кожної з жертв досить дивні. Для слідчих в перспективі - це три очевидних "глухаря". А ось для блискучого аналітика Сільвестра Безсонова — можливість у черговий раз проявити унікальний талант приватного детектива. Злочинний задум витончений і підступний, а нитки розслідування ведуть далеко, в Південну Америку. При цьому безстрашному Сільвестру і його вірній помічниці Майї доводиться вступати в поєдинок не лише з матеріальними лиходіями, але також і з духами зла. А починалася вся ця історія дуже і дуже солодко - один молодий успішний бізнесмен купив шоколадну фабрику …

#Карантинні_вечори

Приємного читання!

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці — Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки):
(044) 288-23-36

(044) 288-30-12
lib@msmb.org.ua

ВГОРУ