Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою було зручним і приємним для вас! Для того, щоб скоротити час очікування, а також дотримуватися соціальної дистанції — зареєструйтесь в бібліотеці он-лайн!.

"Село не люди. Добити свідка" (Із циклу "Сучасні українські книги")

Поділіться цією сторінкою:

Сучасна українська письменниця, багаторазова лавреатка премії "Коронація слова"  Ірина Чернова, відома під псевдонімом Люко Дашвар. 

 Загальний наклад книжок письменниці складає вже понад 300 тисяч примірників. У зв'язку з цим багато українських ЗМІ називає авторку "найтиражованішою письменницею країни". Прототипи літературних героїв та сюжетів Люко Дашвар, здебільшого, почуті або побачені письменницею явища реального життя.

Першу книжку "Село не люди" 2007 року письменниця подала на конкурс "Коронація слова", а оскільки конкурс анонімний, надісланий рукопис треба було підписати псевдо й так виникла "Люко Дашвар". Псевдонім Люко Дашвар письменниця вигадала, зібравши склади і літери імен дорогих для неї людей.

Книга "Село не люди. Добити свідка" – продовження захопливої історії, що вже відома читачам. Перша книга стала справжнім бестселером в сучасній українській літературі, й письменниця задовольнила запит багатьох читачів, написавши другу частину цієї приголомшливої історії. З моменту подій попередньої книги проходить довгих чотирнадцять років.

Багато що змінилося – головна героїня вже не мала дівчинка, а повноцінна особистість.

Чотирнадцять років тому через інтриги і жадібність сільського магната Івана Залусківського згоріла Шанівка, постраждали селяни, та найбільше - Катерина, яка втратила всіх, кого любила. Чотирнадцять років Залусківський і Катерина не бачилися. Поки він багатів та міцнів, дівчина поступово втрачала свій особливий дар передбачення. І так би їхні дороги розійшлися назавжди. Якби одного дня на занедбаному шанівському обійсті школярка Стаська не знайшла... труп чоловіка.

Катерина знає, хто жертва і хто вбивця. Тепер її життю знову загрожує небезпека. Через наклеп Катерина й сама опиняється під підозрою. Вона нікому не вірить і майже ніхто не вірить їй. А той, хто розпочав смертельне полювання на Катерину, упевнений: порятунку їй немає. Розпочате багато років тому час довести до кінця...

Ця драма вражає своєю динамікою і її емоційність не поступається першій частині. Тому, якщо вам сподобалась перша частина історії Дашвар, читайте продовження без зайвого сумніву.

Більш детальніше дізнатися про книгу пропонуємо тут.

 

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці — Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки):
(044) 288-23-36

(044) 288-30-12
lib@msmb.org.ua

ВГОРУ