Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою було зручним і приємним для вас! Для того, щоб скоротити час очікування, а також дотримуватися соціальної дистанції — зареєструйтесь в бібліотеці он-лайн!.

Розвиваємо медіаграмотність та протистоїмо дезінформації

Поділіться цією сторінкою:

Книга Алли Мегель та Марії Яремчук «Ворожі ІПСО. Як визначити та протистояти?» допоможе розвинути стійкість до дезінформації, навчить вас ідентифікувати технології ворожого впливу на суспільство, сприятиме глибшому розумінню ворожих ІПСО на формування громадської думки під час війни та уникненню загроз від таких впливів.   

Якщо Ви користуєтесь соцмережами, споживаєте інформацію з різних джерел, то ймовірно вже стикались з різними інформаційно-психологічними спец-операціями, які впливають на думку суспільства.

Посібник, який ми презентуємо, має на меті не спростовувати ті чи інші твердження, а спонукає застосовувати критичне мислення, зрозуміти, як дії у віртуальному просторі впливають на реальне життя, чи не зашкодить необдуманий коментар життю людини, а репост обороноздатності країни?

Мабуть неможливо описати безліч інформаційно-психологічних спецоперацій, які ворог застосовує в нашому інформаційному просторі, але прочитавши цю книгу ви дізнаєтесь як самостійно виявляти ІПСО та не реагувати на них.

Одна з авторок книги – Алла Мегель – сценаристка, режисерка, викладачка. З 1991 працює журналістом. Лауреатка Всеукраїнського конкурсу християнської публіцистики. Авторка публіцистичних та художніх творів. У 2014-2015 роках створила фронтовий інформаційний центр ДУК-інфо, у якому стала керівником і продюсеркою документальних фільмів та більше 300 соціальних відеороликів з передової. У 2016 році разом з режисеркою Марією Яремчук започаткувала проект зі збереження національної пам’яті «Жива УПА».

                                               

                                             Алла Мегель                                                               Марія Яремчук

Марія Яремчук – незалежна режисерка, продюсерка, журналістка, тренерка і публічна активістка у сфері культури. З 2014 року почала займатися військовою журналістикою. За час роботи долучалася до створення майже 300 відеороликів військової тематики, написала кілька десятків журналістських матеріалів. З 2016 як режисерка працює у сфері документального кіно.

Завдяки цьому посібнику ви зможете розвинути медіаграмотність, посилити стійкість до дезінформації, опанувати методи та способи боротьби з інформаційними атаками та інформаційно-психологічними спецопераціями.

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці — Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки):
(044) 288-23-36

(044) 288-30-12
lib@msmb.org.ua

ВГОРУ