Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою було зручним і приємним для вас! Для того, щоб скоротити час очікування, а також дотримуватися соціальної дистанції — зареєструйтесь в бібліотеці он-лайн!.

Розвінчуємо міфи про Українську Церкву

Поділіться цією сторінкою:

Церква – є духовною основою держави. Протягом всієї нашої історії вона відігравала важливу роль у становленні української державності. Московія весь час намагалася знищити Україну, в тому числі і за допомогою впливу своєї церкви.

Книга Світлани Чорної «Українська церква і московські міфи» знайомить нас з драматичною історією Української Церкви, починаючи з часів Хрещення Руси-України 988 року і до наших днів під кутом зору постійної боротьби Москви проти незалежності церкви Києва іншим духовним центрам, насамперед московському.

На основі наукових досліджень та загальновідомих джерел авторка, починаючи з ранніх етапів розвитку християнства, розвінчує міфотворчість Московії. В цій книзі вона доводить: «що в генетичному походженні так званих «русскіх людєй» дуже мало словянських коренів, а то їх і зовсім не було, бо це була насправді мішанина угро-фінських племен. Їм ближчі були вірування язичників монголо-татарської Золотої Орди. Цивілізований Київ, і взагалі все західне, цьому зборищу нецивілізованих племен було незрозуміле й чуже – і воно чуже їхнім нащадкам понині».

Розділи у виданні невеликі, але ємкі за змістом, охоплюють різні часові проміжки, але всі вони показують як нав’язувався тоталітарний устрій російського православ’я Україні. Спекулюючи словом «канонічна», РПЦ прагне не до молитовної єдності християн різних країн, а до підпорядкування їх собі.

Остання частина книги присвячена визначній події 2018-2019 років – наданню патріархом Варфоломеєм Архондонісом зі Стамбула Українській Православній Церкві Томоса про визнання її автокефалії.

Авторка книги - Світлана Чорна – народилася на Донеччині. Закінчила Київський національний університет імені Тараса Шевченка, факультет журналістики, багатолітня співпрацівниця парламентської газети «Голос України». Авторка багатьох статей з питань культури та духовності України. Співавторка та упорядниця понад 10 книг з історії української державності. Нагороджена орденом Святої Варвари.

Книга Світлани Чорної про Україну та українську церкву на основі історичних досліджень  розвінчує численні міфи про неї та показує таємну війну Московії проти нашої церкви.

Військовий капелан Дмитро Каран про книгу С. Чорної зазначив: «Війна – це останній аргумент, коли політики та історики програли. Але можна воювати з автоматом, з пером, словом, думкою. І сьогодні, коли маємо війну з підступним сусідом, саме така літературна зброя на часі».

 

 

 

 

 

 

 

 

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці — Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки):
(044) 288-23-36

(044) 288-30-12
lib@msmb.org.ua

ВГОРУ