Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою було зручним і приємним для вас! Для того, щоб скоротити час очікування, а також дотримуватися соціальної дистанції — зареєструйтесь в бібліотеці он-лайн!.

Розумний, закручений і непередбачуваний детектив для молоді

Поділіться цією сторінкою:

Дебютний роман американської молодіжної авторки Карен М. Мак-Манус «Брехун серед нас» понад 130 тижнів перебував у списку бестселерів New York Times, а минулого року у світ вийшов серіал за мотивами роману. Заплутана історія з непередбачуваним фіналом, невизначені ролі та місії головних персонажів, численні здогадки, які тинейджери муситимуть робити під час літературної подорожі, підштовхнуть до читання саме такої книги.

Історія розповідає про суворого учителя, який у покарання залишив п’ятьох старшокласників у класі після уроків, та лише четверо вийшли звідти живими. П’ятий, Саймон, – шкільний вигнанець, жорстоко мстився своїм кривдникам в інтернеті, розкриваючи їх секрети, – був знайдений мертвим. Поліція не сумнівається, що це вбивство. Під підозру потрапляють усі, адже кожен має що приховувати.

 

У своїй книзі Карен М. Мак-Манус спробувала показати, чому ми стаємо такими, якими ми є. Як дитячі травми можуть вплинути на життя людини? Що справді ховається за гарною усмішкою першого шкільного красеня? Які думки крутяться в голові у шкільного хулігана? Хто з них справді здатний заподіяти іншому зло?

Вбивство у даному випадку – лише спусковий гачок, який оголює натуру підлітків. Поступово стає зрозуміло, що у кожного з учасників шкільної драми є свої секрети, свої бажання та надії. Страх зробити помилку, бажання отримати схвалення оточуючих, проблема взаємини батьків та дітей – все є у цій книзі.

Крім того, авторка торкається однієї з найсерйозніших і злободенніших тем сучасності – кібербулінгу, або цькування в Інтернеті. Адже вбитий Саймон навіть не замислювався, як його публікації в Інтернеті вплинуть на однокласників і нажив собі чимало ворогів. Але чи зможе його смерть розплутати складний клубок протиріч, у якому заплуталися учні школи «Бейв’ю-Хай»?

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці — Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки):
(044) 288-23-36

(044) 288-30-12
lib@msmb.org.ua

ВГОРУ