Романтичні історії які захопили мільйони читацьких сердець. Куїнн Джулія "Бріджертони" (Із циклу "Читаємо українською")
Джулія Поттінгер, більш відома під псевдонімом Джулія Куїнн — американська авторка бестселерів історичної любовної літератури. Її романи перекладені 41 мовою та 19 разів потрапляли в список бестселерів «Нью-Йорк таймс». Серія її романів про родину Бріджертонів була екранізована для Netflix.
https://youtu.be/2RQuhc5ruCc?si=SMX3pyI-uazE4qxs
Джулі Котлер народилась у родині Джейн та Стівена Льюїса Котлерів. У неї є три сестри: Емілі, Ебігейл і Аріана. Джулія росла в Новій Англії, хоча після розлучення батьків провела більшу частину свого часу в Каліфорнії.
Куїнн закінчила школу Гочкіса та Гарвардський університет зі ступенем історії мистецтва. На останньому курсі коледжу вона зрозуміла, що не знає, що хоче робити зі своїм дипломом, і вирішила вступити до медичного училища. Через це рішення їй довелося провчитися два додаткові роки в коледжі, щоб отримати необхідні знання для вступу до медичної школи. Вона відклала медичну школу на два роки, поки писала ще два романи.
Джулія почала писати легковажні романи епохи Регентства. Через кілька тижнів після того, як її прийняли в медичну школу, перші її два романи, «Чудовий» і «Танці опівночі», були продані на аукціоні, що стало незвичайним явищем для авторки-початківця. До того часу, як Куїнн нарешті вступила до Єльського університету аби стати лікарем, було опубліковано три її книги. Після кількох місяців вивчення медицини вона зрозуміла, що надає перевагу письменницьтву, а не медичним дослідженням. Вона залишила медичний факультет і повністю присвятила себе написанню книг.
Джулія Куїнн вважає себе феміністкою і наділяє своїх героїнь феміністичними якостями, які не обов'язково відповідають найпоширенішим поглядам того часу, в якому розгортаються дії в її романах. Книги авторки відзначаються гумором і різкістю, дотепними діалогами. Романи в першу чергу орієнтовані на персонажів, в них відсутні великі зовнішні конфлікти, які використовують багато любовних романів.
Більшість її книг присвячені її чоловікові Полу Поттінґеру, часто з посиланнями на кумедні альтернативні назви твору. У 2007 році Куїнн отримала нагороду RITA від американських письменників любовних романів за фільм «На шляху до весілля» та знову, у 2008 році, за «Таємні щоденники міс Міранди Чівер». Коли в 2010 році вона виграла за «What Happens in London», вона стала (на той момент) наймолодшою членкинею і зараз є одним із 16 авторів, яких введено до Зали слави RWA.
У 2003 році Джулії Куїнн випала рідкісна честь потрапити в журнал «Time», досягнення, якого вдавалося небагатьом письменникам любовних романів. У 2005 році Publishers Weekly дав рідкісну рецензію до «Серові Філліпу з любов'ю», а пізніше роман був названий одним із шести найкращих оригінальних романів року для масового ринку.
https://youtu.be/YdmLvjOMYnE?si=3M7LilyEcPjnorh5
Романтичні історії, які завдяки екранізації більшість впізнає за фразою «Любий читачу…», справді захопили мільйони читацьких сердець. Майстерно написані, атмосферні й місцями дотепні книги — «Бріджертони» Джулії Куїн розповідають про справжнє кохання, дружбу, родину та сміливість робити власний вибір. Серія складається з восьми основних книг та кількох додатків.
У «Бріджертонах» дана епоха швидше є красивим тлом для романтичних пригод героїв чи їх особистих переживань.
Особливість книг — увага авторки та читачів повністю прикута до особистого життя персонажів. Інтриги вищого світу, пристрасне кохання, стосунки батьків та їхніх дорослих дітей. Тут немає світових проблем і трагедій. Тому якщо ви шукаєте книгу, з якою справді зможете відпочити — вибирайте будь-який роман Джулії Куїнн.
Сюжет розгортається довкола родини Бріджертонів — вдови Вайолет та її вісьмох дітей: Ентоні, Бенедикта, Коліна, Дафни, Ельзи, Франчески, Грегорі та Гіацинти
Авторка також створила родинне дерево, тому ви будете заздалегідь орієнтуватися у їхніх любовних справах. Цікавий момент — перші літери імен від найстаршої до наймолодшої дитини розташовані в алфавітному порядку, про це навіть згадала у своїй світській хроніці анонімна оглядачка пліток леді Віслдлаун, за псевдонімом якої ховається одна з персонажів.
Якщо ви вже подивилися серіал від Netflix і почали сумувати за улюбленими героями, продовжуйте стежити за ними на сторінках романів.
Дивитися тут.