Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою було зручним і приємним для вас! Для того, щоб скоротити час очікування, а також дотримуватися соціальної дистанції — зареєструйтесь в бібліотеці он-лайн!.

Роман з п'янким запахом квітів

Поділіться цією сторінкою:

Про автора

Ніка Нікалео - під таким милозвучним псевдонімом працює львівська письменниця, журналістка, дворазова переможниця літературної премії «Коронація слова»,  засновниця культурного осередку «Львівський жіночий літературний клуб»  Вероніка Хідченко.
Ніка Нікалео  народилася у Львові, в мистецькій родині. В дитинстві займалась співами та дописувала у різні періодичні видання. Вчилась у Львівському національному університеті на факультеті журналістики.
Робота у журналістиці надала Ніці впевненості. У 2007 році з'явилась її дебютна книжка «Марк і Цезар у Зеленоводді», написана у стилі дитячого фентезі. У наступних роботах авторка звертається до сентиментального стилю і її чуттєві романи «Dolce Vita» та «Любов і полум'я» здобувають визнання в літературних колах.
Письменницю цікавить все нове та невідоме, пізнання світу завжди в пріоритеті серед усіх інших знань. Захоплюється також українською етнографією та фольклористикою. Улюблений вислів письменниці «Усе роблю з любов'ю»
Часом малює, а влітку присвячує вільний час квітникові та маленькій грядці. Впевнена, що таке спілкування з природою допомагає досягнути гармонії та затишку у душі, дає натхнення до творчості. Ця любов до квітів дала поштовх до написання роману "Квітникарка".

Про книжку "Квітникарка"
Книга про кохання - вічна тема всіх часів і народів, про чоловічу зраду, про сімейні цінності, про працю, яка приносить не тільки прибуток , але й задоволення.
Чудовий роман з п'янким запахом квітів, а "запах квітів нам приносить кохання, а кохання нам приносить страждання" - вічна круговерть!
Героїні книги Вікторії завжди здавалося, що її шлюб щасливий та безтурботний. Але одного разу вона переконалася у зраді чоловіка на власні очі. І якби не найкраща подружка Мар’яна, Віка ніколи б не наважилась на зміни, адже з чоловіком їх пов’язує син. Вікторія знаходить у собі сили жити далі, творить себе, закохується і мріє про нову родину, про ще одну дитину, донечку. Їй постійно сниться дівчинка, яка здається знайомою і кличе Віку мамою, що її страшенно лякає і бентежить. Та життя жінки летить шкереберть, коли під час гінекологічного огляду в неї виявляють пухлину. Лікувати її береться гінеколог з бездоганною репутацією та жахливим характером
Роман - не вигадана історія з життя пересічної жінки, яка, як пуп'янок розквітає після тяжкого удару долі. "…це лише на перший погляд «жіночий роман», тому що такий поділ літератури є дуже умовним і не завжди виправданим.
Якщо хочете приємно провести вечір у компанії ароматного чаю і симпатичної книжечки, то радимо "Квітникарка".
Книга чекає на вас на полицях абонементного відділу бібліотеки.

 

Велику частину життя письменниці займає основна робота - благодійна діяльність та громадська робота. Першою гучною справою стала організація та проведення благодійного аукціону «Заради життя» на допомогу зраненим воїнам Львівського військово-медичного клінічного центру західного регіону. Зараз благодійний фонд повністю взяв на себе роботу із соціалізації дорослих і дітей з особливими потребами, дітей-сиріт та напівсиріт, допомагає із лікуванням закордоном, співпрацюючи із Міжнародною організацією «Kiwanis».

Переглянути відео з анонсом про книгу можна  тут.

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці — Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки):
(044) 288-23-36

(044) 288-30-12
lib@msmb.org.ua

ВГОРУ