Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою було зручним і приємним для вас! Для того, щоб скоротити час очікування, а також дотримуватися соціальної дистанції — зареєструйтесь в бібліотеці он-лайн!.

Роман в оповіданнях від Катерини Бабкіної

Поділіться цією сторінкою:

Цього разу ми підготували для вас книгу оповідань Катерини Бабкіної "Мій дід танцював краще за всіх". Прагнули, аби було пізнавально, легко, цікаво та зворушливо. Гарантуємо безліч різних емоцій та інтелектуальну насолоду, адже збірки Катерини Бабкіної давно знайшли свого читача. Вони підкорили його щирістю, безпосередністю, свіжістю думок. А за книгу оповідань "Мій дід танцював краще за всіх" у 2021 році письменниця стала лавреаткою літературної нагороди Центральної Європи Angelus.

«Мій дід танцював краще за всіх» – це роман з п’яти оповідань, і всі вони між собою пов’язані. Це історія п’яти родин, діти яких знайомляться у школі першого вересня, і так залишаються друзями на все життя. На тлі бентежних подій (від Голодомору до війни на сході) розгортаються сімейні драми.

Це книжка в першу чергу про прийняття минулого. Про те, як події та обставини впливають на нас незалежно від того, чи знаємо ми про них.

Є все: і страшне минуле, і сімейне щастя, і любов, і втрати – страшні та безглузді. І добре те, що навіть ставши відкинутим, зламаним, прийнявши самотність, можна мати надію на щасливе майбутнє. Книга викликає різні емоції: від гніву до радості, але байдужим ніхто не залишиться. Безумовно рекомендуємо до прочитання.

Сама Катерина – письменниця нового покоління. Вона – журналістка за освітою, співпрацювала з низкою українських та зарубіжних видань. Є авторкою численних віршованих збірок, перекладених польською, німецькою, англійською, шведською мовами.

Творчості письменниці притаманне тонке розуміння зв’язку поколінь, особистих взаємовідносин. Вона точно змальовує переломні моменти української історії кінця ХХ – початку ХХІ століття, з трансформацією СРСР, здобуттям незалежності, піднесеннями та катастрофами, котрі відображалися на людських долях. На думку письменниці, найголовніше, що повинен зрозуміти читач – це необхідність бути, попри всі життєві обставини, щасливим, кохати і насолоджуватися кожною хвилиною.

 

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці — Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки):
(044) 288-23-36

(044) 288-30-12
lib@msmb.org.ua

ВГОРУ