Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою було зручним і приємним для вас! Для того, щоб скоротити час очікування, а також дотримуватися соціальної дистанції — зареєструйтесь в бібліотеці он-лайн!.

Макс Кідрук, Василь Шкляр, Данило Яневський – читай українське та проведи літо з користю!

Поділіться цією сторінкою:

Літо – пора канікул, відпусток, мандрів і, звичайно, гарної книги. Коли з’являється більше вільного часу, є можливість почитати щось цікаве та захоплююче. У кожної людини свої літературні вподобання, тому пропонуємо вашій увазі твори найрізноманітнішої тематики, де кожен читач може знайти те, що йому подобається найбільше.

Жагою мандрів і пригод пронизана нова книга Макса Кідрука „На Зеландію!”. Сам Макс – невтомний мандрівник і дослідник найцікавіших місць нашої планети, він встиг побувати у 31 країні і написати 14 книжок. Своїми творами він вміє запалити жагу до подорожей та пізнання світу, цікаво та весело розповісти про туристичні пригоди, культурні особливості різних країн та їх народів.
У романі Макса Кідрука „На Зеландію!” ви разом із автором пройдете крізь єгипетську революцію, посперечаєтесь на сирійському кордоні з місцевими митниками, відвідаєте Нову Зеландію, щоб відстояти там честь та гідність рідної країни та її мешканців!

Наступні новинки презентує нам Василь Шкляр – певно, найтитулованіший український письменник сучасності. „Батько українського бестселера”, автор багатьох успішних романів, лауреат престижних літературних премій, в тому числі і „народної” Шевченківської премії. Сьогодні він представляє нам два своїх творіння „Ностальгія” та „Тінь сови”. „Ностальгія” – жага героя до справді повнокровного і повноцінного життя. „Ностальгія” – це своєрідний діагноз сучасному суспільству, в якому волею долі приречені існувати персонажі роману. Це роман про те, як бути людині, яка відчуває себе чужою на рідній землі... Як пройти крізь зневіру і внутрішню порожнечу і віднайти самого себе...
Роман Василя Шкляра „Тінь сови”, напевно, найгуманніший та романтичніший з усіх його творів. Він читається як класика, містить багато філософських думок і висловів, підказує, навчає, втішає. Адже автор доторкається до вічної теми кохання та смутку, життя і смерті, любові, яка непідвладна часу... Це вічна „історія двох”, яка надихає та дарує надію.

Наступний автор – знаний історик, журналіст, телеведучий. Його книжки стають навчальними посібниками для політиків, журналістів, політологів, та всіх любителів історії України. Це Данило Яневський та його історичне досьє „Загублена історія втраченої держави” та дослідження невідомої історії „Проект „Україна””.
„Загублена історія втраченої держави”
містить наукові роздуми та дослідження на тему історії держави, діяльності багатьох відомих особистостей української політики та культури, розсекречує раніше невідомі факти та події. Рекомендується для читання всім, кого цікавить справжня історія України.
„Проект „Україна”” – це видання для тих, хто хоче дізнатися більше про боротьбу за незалежність нашої держави. Уся інформація опирається на документальні публікації, спеціальні наукові дослідження, архівні матеріали фондів національних музеїв Чикаго та Нью-Йорка, і розглядає дискусійні питання про створення та діяльність Організації українських націоналістів, її ролі і місця в історії передвоєнної Європи, розповідає про головних її діячів, керівників та натхненників. У центрі документального розслідування – питання про легітимність Акта 30 червня 1941 року, обставини його народження і проголошення та політичний вплив на український національний рух.
Усі вищенаведені новинки ви знайдете в абонементному відділі нашої бібліотеки! Звертайтесь!  
Конт. тел.: (044) 288-3012

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці — Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки):
(044) 288-23-36

(044) 288-30-12
lib@msmb.org.ua

ВГОРУ