Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою було зручним і приємним для вас! Для того, щоб скоротити час очікування, а також дотримуватися соціальної дистанції — зареєструйтесь в бібліотеці он-лайн!.

Просто про емоції

Поділіться цією сторінкою:

Під час війни росії проти України ми вже тривалий час знаходимось у стані постійного стресу. Кожен день ми реагуємо на трагедії та перемоги, які викликають у нас безліч різноманітних емоцій: сум і радість, злість і тривога, любов і самотність, невизначеність і розчарування, горе й утрата і надія.

Книга Марка Лівіна та Іллі Полудьонного «Простими словами. Як розібратися у своїх емоціях» допоможе подружитися з власними емоціями та навчить проживати їх. Тривалий час ми виховувались в культурі відчуження та «тримання емоцій при собі». Тому тепер у нашому суспільстві виникла  така потреба в психологічному просвітництві та підтримці.

Пропоноване вам видання зроблено у формі альманаху, де кожен розділ присвячений певній емоції. Книгу можна читати послідовно або вибірково про те, що хвилює найбільше. Кожен розділ складається з теорії, яка написана простими словами, життєвих ситуацій, діалогів авторів та вправ для індивідуальної роботи. В кінці книги подано перелік цікавої літератури та актуальних фільмів на цю тематику.

 В своїй книзі автори стверджують: «Поганих почуттів не буває, головне – як людина з ними поводиться». Емоції – це сигнал нашого організму на подразник, який спонукає до дії, щоб повернути нам психологічну рівновагу. Отже, всі емоції важливі та потрібні, просто необхідно навчитися правильно їх переживати.

 

 

                                          

Автори книги – Марк Лівін – сучасний український письменник, журналіст, викладач сторітелінгу. Видавець The Village Україна та Inspired. Спікер конференції TEDx.

Ілля Полудьонний – психолог, гештальт-терапевт, співзасновник сервісу онлайн-психотерапії TreadField.com. Співавтор популярного українського подкасту про психологію «Простими словами».

Книга «Простими словами» без складних термінів і заумних фраз допоможе розібратися у вирі власних почуттів та емоцій. Завдяки цьому ви зможете більш ефективно спілкуватися, краще розуміти себе та людей навколо та будувати щирі й чесні стосунки.

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці — Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки):
(044) 288-23-36

(044) 288-30-12
lib@msmb.org.ua

ВГОРУ