Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою було зручним і приємним для вас! Для того, щоб скоротити час очікування, а також дотримуватися соціальної дистанції — зареєструйтесь в бібліотеці он-лайн!.

«Повільне горіння» - новий бестселер Поли Гоукінз

Поділіться цією сторінкою:

Книга «Повільне горіння» - новий психологічний трилер від авторки Поли Гоукінз, що став бестселером The New Work Times.

Книга вийшла друком 2022 року у видавництві «Книжковий Клуб "Клуб Сімейного Дозвілля"». Художній переклад Віталія Ракуленко.

Це сучасний детективний трилер з заплутаним сюжетом і численними таємницями, які мають з часом розкритись. Цього разу інтрига сюжету закручується навколо вбивства юного художника, а підозрюваних у злочині аж троє. Тіло Деніеля було знайдено у будиночку на воді. Одразу було зрозуміло, що його вбили, але хто саме це зробив? Серед підозрюваних лише жінки – його подруга, сусідка і тітка.

Три жінки, так чи інакше пов'язані із убитим. Три жінки, у душі яких горить бажання виправити заподіяне їм зло. Але як далеко могла зайти кожна з них, щоб знайти спокій? І взагалі, як довго можуть тліти секрети, перш ніж перетворитися на справжнє полум’я?

 

Про авторку.

Британська письменниця Пола Гоукінз народилась у Зімбабве в 1972 році. В свої сімнадцять років разом із батьками переїхала до Британії, де вступила до Оксфордського університету, вивчала філософію, політологію та економіку. Вона з дитинства хотіла стати письменницею, але перед тим, як почати писати книжки, п’ятнадцять років працювала журналістом в газеті «The Times», де висвітлювала бізнес-тематику. Гоукінз стала відомою після виходу свого першого психологічного трилера «Дівчина у потягу», що став світовим бестселером в 2015 році. У 2016 роман був екранізовано американською кінокомпанією DreamWorks Pictures.

До речі, роман «Дівчина у потягу»  теж можна взяти до прочитання у відділі абонементу нашої бібліотеки. 

Інтелектуальні трилери відомої письменниці Поли Гоукінз очікують на вас.

 

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці — Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки):
(044) 288-23-36

(044) 288-30-12
lib@msmb.org.ua

ВГОРУ