Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою було зручним і приємним для вас! Для того, щоб скоротити час очікування, а також дотримуватися соціальної дистанції — зареєструйтесь в бібліотеці он-лайн!.

Пошуки справжнього сенсу життя в книзі Віктора Франкла

Поділіться цією сторінкою:

«Той, хто знає, навіщо жити, може витримати будь яке як»

Ф.Ніцше

Книга Віктора Франкла «Людина в пошуках справжнього сенсу. Психолог у концтаборі» допомогла мільйонам людей змінити життя та віднайти себе. Зараз, під час війни, нам дуже важко впоратись з тривогою, страхом, болем від втрат і безнадійністю, тому радимо прочитати цю книгу, в якій автор доводить, що знайшовши сенс свого буття, людина може витримати будь які випробування.

     

Коротко про автора. Віктор Еміль Франкл – австрійський психіатр, психотерапевт, філософ єврейського походження. Народився у 1905 році у Відні, з 1923 року навчався по спеціальності неврологія та психіатрія у Віденському університеті. У 1942 році він потрапив до концтабору, де на нього чекали голод, приниження, хвороби, постійна загроза життю. Франкл, спостерігаючи та аналізуючи свою поведінку та поведінку своїх товаришів по табору, віднайшов стратегії, які допомагають людині не зламатися, утримують розум від божевілля і допомагають знайти сенс життя. В цій книзі Віктор Франкл доводить, що як тільки людина знаходить сенс свого існування, вона отримує сили, щоб здолати будь-які випробування. Сучасна наука і досі спирається на теорії виведені Франклом і визнає його вагомий внесок в пошук сенсу людського існування.

Поради людини, яка зазнала нелюдських випробувань, варті того, щоб бути почутими.

Книга «Людина в пошуках справжнього сенсу. Психолог у концтаборі» перекладена 24 мовами світу та розійшлась накладом в 10 мільйонів екземплярів. Вона складається з двох частин: перша – це опис життя у концтаборі, досвід В. Франкла в ув’язненні, друга – це розроблена автором психотерапевтична стратегія, суть якої в тому, що розвиток особистості полягає у пошуку і реалізації сенсу життя. Автор в цьому виданні доводить, що між подіями, які відбуваються в житті людини і її ставленням до них лежить вибір, як реагувати на ці події та оточуючий світ.

Це видання рекомендуємо читати всім людям, хто переживає складні моменти в своєму житті. «Щастя само по собі не може бути метою людини – для нього потрібна причина, воно має надходити за чимось. Ідеальне людське буття – це не сліпа гонитва за щастям, а пошук причин для нього», стверджує в своїй книзі автор. Саме знайдення і розуміння своєї місії і призначення допомогло автору та іншим в’язням вижити.

«Я бачив сенс життя в тому, щоб допомагати іншим побачити сенс у своєму житті».

В. Франкл

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці — Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки):
(044) 288-23-36

(044) 288-30-12
lib@msmb.org.ua

ВГОРУ