"Політ ворона. Доля отамана" (Із циклу "Сучасні українські книги").
Ткаченко Ганна Панасівна - талановитий прозаїк, який вміє точно й глибоко описати переживання своїх героїв, пропускаючи крізь душу кожне слово.
Довгі роки роботи у соціальній сфері стали для неї неоціненним джерелом людинознавчого досвіду. Роман "Голгофа козацьких нащадків" став першим твором авторки і постав він з пекучої потреби розповісти своїм дітям, онукам та їхнім ровесникам гірку правду про свій край.
До історичної прози належить і роман Ганни Ткаченко "Політ ворона. Доля отамана".Події твору переносять на Слобідщину, а точніше - на Ізюмщину - в епоху громадянської війни в Україні. Головний герой цього роману - місцевий Олекса Довбуш, очільник селянського визвольного руху проти російських комуністів Григорій Савон.
Цей ще зовсім молодий селянський хлопець у свої 19 років зумів згуртувати місцевих селян на боротьбу за кращу долю та зміг протриматися майже чотири роки, маючи такого могутнього та підлого ворога.
Тим, кого цікавить історія сподобається.
Дивіться тут.