Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою було зручним і приємним для вас! Для того, щоб скоротити час очікування, а також дотримуватися соціальної дистанції — зареєструйтесь в бібліотеці он-лайн!.

Подорож у всесвіт генія.

Поділіться цією сторінкою:

 Захоплива розповідь про життя і мислення генія, який змінив наш погляд на світ.

Уолтер Айзексон написав книгу про одного з найвідоміших учених XX століття Альберта Ейнштейна «Ейнштейн. Життя і всесвіт генія». В ній він не лише докладно та доступно виклав суть наукових концепцій та відкриттів, а й цікаво розповів про Ейнштейна-людину. У книзі надано безліч документів – спогади, листи, щоденникові записи. Перед нами з’явиться талановита людина, мрійник та бунтар, гуманіст та мислитель.

Альберт Ейнштейн був генієм, який перевернув наше розуміння фізики. Свою інтелектуальну подорож він розпочав у 1895 році, коли у шістнадцятирічному віці поставив собі запитання: що ми побачимо, якщо будемо летіти поруч із променем світла. А вже через 20 років створив одну з найкрасивіших теорій в історії науки – загальну теорію відносності – та вивів найвідоміше рівняння E=mc².

Він став суперзіркою науки, іконою гуманізму, одним з найвідоміших людей планети.

Біографія Ейнштейна – це розповідь про сучасну науку, від нескінченно великого до нескінченно малого, від випромінення фотонів до розширення Всесвіту. Минуло сто років після цих революційних відкриттів, а ми досі живемо в ейнштейнівському Всесвіті – на макрорівні його описує теорія відносності, а на мікрорівні – квантова механіка, яка витримала всі перевірки, хоч і досі бентежить розум.

Слід Ейнштейна можна простежити в усіх сучасних технологіях. Фотоелементи і лазери, атомна енергія і оптоволокно, польоти в космос і навіть напівпровідники – в основі всіх цих речей лежать його теорії.

Книга «Ейнштейн. Життя і всесвіт генія» Волтера Айзексона, що заснована на особистих листах Ейнштейна досліджує, як він пройшов шлях від молодого розчарованого офіцера до лауреата Нобелівської премії.

До речі, в інтерв'ю 2012 року Ілон Маск рекомендував цю книгу для читання, як історію про людину, яка залишила глибокий слід у науці та історії людства.

Книга для найширшого кола читачів, всіх, хто цікавиться біографіями видатних особистостей, життям науковців та постаттю Альберта Ейнштейна. Автор аналізує науковий шлях й особисте життя фізика і показує, як творчість, нонконформізм, свобода та безмежне захоплення наукою переплелися в цій особистості.

 

Коротко про автора

 Уолтер Айзексон -  американський журналіст і біограф, головний редактор журналу Time, колишній президент Аспенського інституту. Автор популярних біографій Леонардо да Вінчі, Бенджаміна Франкліна, Генрі Кісінджера, Стіва Джобса. У книгах Уолтер Айзексон проникливо описує життя знаменитостей,  їх характери та долі. Кілька книжок Айзексона лягли в основу кінофільмів і телесеріалів.

 

 

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці — Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки):
(044) 288-23-36

(044) 288-30-12
lib@msmb.org.ua

ВГОРУ