Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою було зручним і приємним для вас! Для того, щоб скоротити час очікування, а також дотримуватися соціальної дистанції — зареєструйтесь в бібліотеці он-лайн!.

Подорож у США? – Легко!

Поділіться цією сторінкою:

Америка – загадкова та бажана для багатьох країна. Хтось мріє здобути у США вищу освіту, хтось – стажуватися та працювати, хтось – займатися науковою та творчою діяльністю, а хтось навіть планує залишитися там на все життя…А що ми насправді знаємо про країну Мрій, країну Контрастів, країну Голлівуду та колиску Демократії?

Як іноземцю зрозуміти шалену американську культуру, традиції, стиль життя та спілкування? Як вписатися в робочий колектив, заприятелювати з сусідами та не бути «вічним імігрантом» та «білою вороною»? Що обов’язково має знати людина, яка планує жити в Америці? Зазвичай, для відповіді на ці питання знадобилося б декілька десятків путівників, словників, історичних довідників та журналів. Але ми пропонуємо вам значно простіше рішення – унікальну книгу американця Ленса Джонсона «Що іноземці мають знати про Америку від А до Z: Як розуміти божевільну американську культуру, людей, уряд, мову та багато іншого». Чому вона унікальна? Бо у ній зібрані всі головні відомості про США, які знадобляться людині, що подорожує до Америки вперше.

Спочатку, трохи про автора.

Ленс Джонсон народився і виріс у США, його захоплювала історія й культура Америки та інших країн, а також те, чим вони відрізняються. Відвідавши 49 з 50 штатів США й здійснивши подорож до 81 країни, він довідався, як саме американців сприймають за кордоном, якщо йдеться і про коректне, і про некоректне сприйняття. А також – як змінюється сприйняття світу американцями.

Вивчаючи культурне розмаїття та подорожуючи, Ленс Джонсон зміг дослідити, як важко іноземцям збагнути американський спосіб життя та мову, і як допомогти їм успішно спілкуватися з нами, американцями. Він консультує, навчає, проводить семінари про те, про що йдеться у книзі. Він має ступінь з економіки Ліги Плюща, а також навчався в Оксфорді.

Ну і коротко про зміст:

Кожен із 26 розділів – нова барва для повноти палітри, необхідної для змалювання образу Америки і американців. Розділи згруповані у чотири секції, кожна з яких може бути окремою книжкою.

Секція І – Американська спадщина. Тут розглянемо історичні передумови того, чому Америка та її громадяни стали такими, якими є нині. Щоб мати цілісне бачення, важливо спочатку зрозуміти це. 

Секція ІІ – Американська культура. Тут описано, хто ми (американці) є як нація та які ми у повсякденні – від звичаїв і етикету до поглядів американців на освіту, літературу, кіно та чимало іншого. Навіть на те, хто такі іноземці і що вони думають про нас. 

Секція ІІІ – Бізнес по-американськи. Тут пояснюється, американське бізнес-середовище, як вони ведуть справи, їх традиції у цій сфері та чому американський бізнес є успішним у світі. Також подається інформація про те, як провадити справи з американськими бізнесменами, як іноземцям почати і вести далі бізнес, а також як збільшити шанси бути найнятим американським роботодавцем в Америці чи за кордоном. 

Секція ІV – Мова Америки. У цих розділах – практичні поради тим, хто бажає покращити свою англійську граматику, розмовну і писемну мову, комунікаційні навички, поліпшили вимову. Помилки, які роблять іноземці, можна виправити, прислухаючись до простих рекомендацій, – це суттєво покращить враження про вас. 

Цікаво? Якщо так, обов’язково запитуйте книжку у нашій читальній залі та подорожуйте впевнено!


 

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці — Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки):
(044) 288-23-36

(044) 288-30-12
lib@msmb.org.ua

ВГОРУ