Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою було зручним і приємним для вас! Для того, щоб скоротити час очікування, а також дотримуватися соціальної дистанції — зареєструйтесь в бібліотеці он-лайн!.

«Подорож Цильки» – роман-бестселер австралійської письменниці Гізер Морріс про стійкість і надію

Поділіться цією сторінкою:

Коротко про авторку.

Гізер Морріс – австралійська письменниця та сценаристка, у минулому соціальний працівник.

Працюючи у великій державній лікарні в Мельбурні, Гізер  познайомилась із Лалі Соколовим (справжнє ім'я Людвіг Ейзенберг) – чоловіком, який в 1942 році потрапив до концтабору Біркенау, і ця зустріч змінила їхнє життя. Лалі довірив їй найпотаємніші подробиці свого життя під час Голокосту. Так з'явився перший роман авторки «Татуювальник Аушвіцу», який набув неймовірної популярності.

Ця книга не просто про Голокост. Це історія про  закоханих, що пройшли табір смерті. У 1942 році у концентраційному таборі «Аушвіц» зустріли одне одного Лалі Соколов та Гіта Фурман. У неї стерлося татуювання з порядковим номером, він мав набити новє… Це було кохання з першого погляду. Молодим людям судилося пережити страшні випробування, розлуку й омріяне возз’єднання, яке потім переросло у 56 років щасливого подружнього життя.

«Подорож Цильки» – це продовження бестселера «Татуювальник Аушвіца».

В основі сюжету – реальна історія. Головній героїні роману було шістнадцять років, коли її відправили до концентраційного табору Аушвіц-Біркенау. Комендант табору відмічає її довге гарне волосся і змушує дівчину відокремитися від решти жінок-ув’язнених. У нелюдських умовах її врода та характер стали для неї порятунком і водночас прирекли на нові випробування. Після звільнення Цильку звинувачують в пособництві ворогам та відправляють в табір для військовополонених до Сибіру, у Воркуту. Цильці доведеться подолати нелегкий шлях, щоразу знаходячи в собі сили, про які ніколи не здогадувалася.

Життєва подорож Цильки, сповнена боротьби, болю та світлих моментів, розчулить до сліз. Однак вона також подарує тверду надію, що людина не лише здатна вистояти в найгірших умовах, а й зберегти любов у своєму серці, б’ючись за життя навіть у таборі смерті.

Буквально з перших сторінок книга захоплює та не залишає читача байдужим. У книзі трохи більше 300 сторінок, але у рази більше переживань та емоцій. Ця історія про велику силу, відвагу і надію.

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці — Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки):
(044) 288-23-36

(044) 288-30-12
lib@msmb.org.ua

ВГОРУ