Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою було зручним і приємним для вас! Для того, щоб скоротити час очікування, а також дотримуватися соціальної дистанції — зареєструйтесь в бібліотеці он-лайн!.

Перш за все ми Люди - роман "Ключові клапани" (Із циклу "Сучасні українські книги")

Поділіться цією сторінкою:

Павло Коробчук - український письменник (прозаїк, поет, публіцист), музикант, журналіст. Лавреат премії ім. Бориса Нечерди,  поетичного конкурсу імені Нестора Літописця тощо. Переможець двадцяти літературних слемів. Член Українського ПЕН.

Навчався на відділенні сходознавства Інституту філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка

Працює в сфері журналістики, SMM, digital. Працював на Радіо Свобода в проекті "Донбас. Реалії"

Літературні та публіцистичні твори періодично з'являються на сайтах. Займається літературною критикою. В ЗМІ опубліковано понад тридцять критичних оглядів на твори сучасної української літератури.

В якості актора й читача віршів зіграв понад двадцять музичних вистав з гуртом The Velvet.

У 2018 році переклав з англійської повнометражний ігровий римований фільм "Похвала Нічому", реж. Boris Mitić, музика Pascal Comelade та The Tiger Lillies, віршована оповідь - Іггі Поп. Десятки кінопоказів в Україні. Автор музичного альбому "HOROBRO".

Павло Коробчук - автор романів "Ключові клапани" і "Море для шульги", книги оповідань "Священна книга гоповідань", поетичних книг "Хвоя", "Цілодобово", "Мерехтіло"...

Поговоримо про роман Петра Коробчука "Ключові клапани".

https://youtube.com/watch?v=UE559vHawn4&feature=share

Це книга про дружбу і зраду, славу і звинувачення, хворобу і любов, музику й мужність. Через долю чотирьох друзів, розповідається історія незалежності України, починаючи від 24 серпня 1991 року до сьогодні.

Зрештою, герої мають знову зібратися для розкриття больових точок минулого, для початку нового кругообігу... 

Та найбільш щемкий та символічний момент наприкінці книги, де друзі збираються у повному складі аби виконати обіцянку, яку дали одне одному у дитинстві, коли ще так багато значило просто пообіцяти. Нетривалий момент але він так чітко прочитується: незалежно від політичної ситуації, незалежно від набутого досвіду чи майбутніх сподівань найбільшою цінністю є взаємозв'язок одне з одним. Бо ким би ми не були, де б не ставили галочки і скільки б неправильних доріг не обирали, перш за все ми Люди.

Дивитися тут.

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці — Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки):
(044) 288-23-36

(044) 288-30-12
lib@msmb.org.ua

ВГОРУ