Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою було зручним і приємним для вас! Для того, щоб скоротити час очікування, а також дотримуватися соціальної дистанції — зареєструйтесь в бібліотеці он-лайн!.

Пам’ятаємо. Єднаємося. Переможемо

Поділіться цією сторінкою:

Цьогоріч 90-ті роковини Голодомору і ми вшановуватимемо жертв Великого Голоду 1932-1933 років в умовах повномасштабної війни росії проти України. Зараз росія, як і під час Голодомору 1932-1933 років, намагається зламати волю українців до спротиву, знищити українську ідентичність та українську націю взагалі.

Книга  «1933: «І чого ви ще живі?» на основі свідчень, зібраних у різних країнах і роках, наводить картину тотального вилучення незернових запасів їжі й одягу селян, позбавлення українського села будь-яких засобів існування. Упорядник книги – Тетяна Боряк – аналізує політику радянської влади до та під час Голодомору з точки зору підготовки до конфіскації їжі на основі задокументованих усних історій людей, яким вдалося вижити під час Голодомору.

Акт геноциду українського народу, здійснений керівництвом ВКП(б) та урядом СРСР у 1932-1933 роках, шляхом організації штучного масового голоду спричинив загибель мільйонів українців, метою якого було придушення національно-визвольного руху і фізичного знищення українських селян.

Через злочинне вилучення продовольства, блокаду сіл та цілих районів, заборону виїзду за межі України, репресії щодо незгодних, згортання сільської торгівлі тоталітарна система створила умови для фізичного знищення українців. Радянська влада у ХХ століття та російська влада у ХХІ столітті застосовують геноциди, як єдині методи упокорення українського народу.

Війна росії проти України та трагедії, які відбуваються на наших очах демонструють наскільки важлива історична пам’ять і ті, хто чинять ці злочини, мають бути засуджені, а жертви – вшановані.

Книга «1933: «І чого ви ще живі?» спонукає замислитись про причини і наслідки трагедії українського народу, створеної більшовицьким тоталітарним режимом. Це важке читання, але воно необхідне для припинення дискусій навколо Голодомору і визнання його геноцидом українського народу.

Тож закликаємо поглиблювати свої знання про історію власного народу і долучитися до акції «Запали свічку» як вияв скорботи і пам’яті за загиблими та віри в перемогу України.

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці — Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки):
(044) 288-23-36

(044) 288-30-12
lib@msmb.org.ua

ВГОРУ