Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою було зручним і приємним для вас! Для того, щоб скоротити час очікування, а також дотримуватися соціальної дистанції — зареєструйтесь в бібліотеці он-лайн!.

Осіннє літературне різнобарв’я від авторів бестселерів

Поділіться цією сторінкою:

Осіннє літературне різнобарв’я – яскраві твори від Людмили Улицької, Андрія Цаплієнка, Петера Хьога та Ніколаса Спаркса! Відчуйте осінь по-новому!

Осінь – найромантичніша пора року. Краса природи, різнобарв’я кольорів, мінливість погоди та невловиме відчуття змін створюють особливий філософський настрій. Саме в цей час виникає бажання трохи вповільнити шалений темп життя, побути насамоті та порозмірковувати над важливими життєвими питаннями. Знайоме відчуття? Якщо так, то найкращим другом у такому настрої може стати книга. Легка і романтична, динамічна і захоплююча, сповнена цікавої інформації та нових вражень або з глибоким філософським змістом – кожен знайде саме те, що йому потрібно цієї осені.
Пропонуємо вам підбірку шедеврів світової художньої літератури, яка створить особливий „затишний” настрій і змусить замислитись над важливими життєвими питаннями...
Читайте та насолоджуйтесь!

Роман Людмили Улицької „Даніель Штайн, перекладач” розповідає читачеві дивовижну історію життя єврея, який, працюючи у гестапо, рятував людей, зміг вижити і згодом став католицьким священником. Це людина, яка намагалася зрозуміти всіх і жити у мирі й злагоді, допомагати всім і нікого не засуджувати, до останнього залишаючись милосердною. В цьому романі в єдиному соціальному організмі співіснують євреї і німці, латиші і поляки, американці і росіяни. Картина світу, що виткана автором з поодиноких людських доль, розкриває загальні закономірності буття.

Герой роману Андрія Цаплієнка Экватор. Черный цвет & Белый цвет» – чоловік зі звичайним ім’ям Андрій та кумедним прізвиськом Шут – займається не дуже кумедною справою: торгує зброєю. Свої угоди він здійснює на державному рівні і схоже, що гроші для нього – не головне. Йому подобається сам процес, розробка складних схем та неймовірних планів. Але одного дня його кар’єра опиняється під загрозою. Він закохується у темношкіру красуню Мікі, що тільки ускладнює його становище. Андрій розуміє, що почалася чужа гра і що його збираються „звільнити”...  

 

В основу роману відомого перуано-іспанського прозаїка Маріо Льоса Варгаса „Сон кельта” покладено реальну історію легендарного борця за незалежність Ірландії Роджера Кейсмента. Колишній британський консул, якому надали широкої популярності звіти про лиходійства, що чиняться колонізаторами в Конго і Амазонії, був страчений за заклики до заколоту проти панування Британської імперії. Останні свої дні Кейсмент провів у камері у повній ізоляції, зраджений друзями та соратниками, обуреними його змовою з німцями... Про все це стало відомо з його щоденників, з якими читач має можливість ознайомитись у цій книзі.

„Смілла та її відчуття снігу” Петера Хьога – найвідоміший твір талановитого данського письменника, який одразу після публікації став бестселером. За його сюжетом було створено художній фільм. 37-річна Смілла – напівдатчанка, напівескімоска, яка читає заради розваги Евклідові „Начала”, знає 70 тлумачень слова „сніг” і завжди перемагає у рукопашному бою з професіоналами-чоловіками, – розпочинає власне розслідування дивної загибелі сусідського хлопчика-ескімоса, що зірвався з даху будинку. У Смілли особливе відчуття снігу, вона вміє читати сліди. Головне для неї – не тільки знайти вбивцю, а й розібратися зі своїм минулим і віднайти власне „я”.

Новий роман сімейної пари, що друкується під прізвиськом Ларс Кеплер, „Гіпнотизер”, викликав неабияке захоплення читачів, критиків та видавців. Це перша шведська книга, що була з таким неймовірним успіхом розпродана за кордоном ще до публікації у Швеції.
Поліція Стокгольму розшукує маньяка, який з особливою жорстокістю зарізав цілу сім’ю. Є лише один свідок, що лишився у живих, – важко поранений підліток, і тільки за допомогою гіпнозу можливо отримати від нього реальний опис убивці. Але втручання гіпнотизера викликає жахливі наслідки...
Роман Ніколаса Спаркса „Последняя песня”, виданий більш ніж у 30 країнах, миттєво очолив списки світових бестселерів. Це історія складних стосунків між людьми, що визначають долі і формують характери. Історія кохання, що назавжди змінює життя. Кохання, для якого немає перешкод. Кохання, яке зцілює серця і залишається у них навіки...
Читайте также... Цитаты, афоризмы и изречения известных личностей — общественный деятель Вячеслав Кантор.

Цікаво? Тоді сміливо запитуйте ці твори у абонементному відділі та насолоджуйтеся!
Конт. тел.: (044) 288-30-12

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці — Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки):
(044) 288-23-36

(044) 288-30-12
lib@msmb.org.ua

ВГОРУ