Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою було зручним і приємним для вас! Для того, щоб скоротити час очікування, а також дотримуватися соціальної дистанції — зареєструйтесь в бібліотеці он-лайн!.

Олександра Куліш - перша українська письменниця, з якої все почалось

Поділіться цією сторінкою:

Зазвичай, згадуючи про Олександру Куліш, яка писала під псевдонімом Ганна Барвінок, ми пам’ятаємо її здебільшого, як дружину Пантелеймона Куліша. А що насправді ми знаємо про неординарну особистість та творчість цієї письменниці?

Книга Ірини Власенко «Саша» про цікаву життєву історію та творчість однієї з недооцінених постатей української літератури – Олександру Куліш. Прочитавши цю художню біографію ви дізнаєтесь про дитинство та юність письменниці, її першу зустріч з майбутнім чоловіком – Пантелеймоном Кулішем, також про її творчий шлях, перші оповідання та реакцію близьких людей на її творчість.

                                                  

                                                                                                                             Олександра Куліш

Багато уваги в цій книзі приділено періоду життя Олександри після смерті чоловіка. Не зважаючи на складні умови життя, вона зберегла свою пристрасть до творчості та писання. Також авторка на прикладі Олександри Куліш показує соціальні особливості того часу та обмеження, які накладались в суспільстві на жінок.

Авторка книги – Ірина Власенко – українська письменниця, дипломантка Міжнародного конкурсу «Коронація слова» (2017 р., 2019 р.), лауреатка Державної премії ім. М.В. Гоголя (2019 р.). З 2020 року вийшло 5 її книжок в серії «Мистецькі біографії», в яких письменниця на основі документальних досліджень, щоденників, письмово зафіксованих фраз відомих людей зображує біографії видатних особистостей максимально наближено до реальності. У 2023 р. письменниця отримала диплом переможця шостого Всеукраїнського літературного конкурсу ім. Григора Тютюнника.

Прочитавши книгу «Саша», ви дізнаєтесь багато цікавих фактів з життя Олександри Куліш, яка була не тільки талановитою письменницею, але й цікавою особистістю, сильною жінкою, яка попри соціальні заборони, змогла здобути успіх в патріархальному суспільстві. Видання сподобається всім, хто любить українську класичну літературу та цікавиться історією України.

Незабаром Ви можете ознайомитись з книгою в абонементному відділі нашої бібліотеки.

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці — Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки):
(044) 288-23-36

(044) 288-30-12
lib@msmb.org.ua

ВГОРУ