Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою було зручним і приємним для вас! Для того, щоб скоротити час очікування, а також дотримуватися соціальної дистанції — зареєструйтесь в бібліотеці он-лайн!.

Новий трилер від авторки книжки «Брехун серед нас»

Поділіться цією сторінкою:

Карен М. Мак-Манус – американська письменниця, одна з найпопулярніших авторів молодіжних трилерів у світі.

Вона стала знаменитою відразу після виходу свого дебютного роману «Брехун серед нас». Роман понад 130 тижнів перебував у списку бестселерів New York Times, а минулого року у світ вийшов серіал за мотивами роману. Більше про книгу  тут.

Карен Мак-Манус отримала диплом бакалавра з англійської мови та літератури в Коледжі Святого Хреста, а магістерський ступінь з журналістики у Північно-Східному університеті. Авторка живе у Кембриджі, штат Массачусетс. Працює маркетологом. Коли не зайнята роботою або написанням нових книг, вона подорожує разом із своїм сином.

Книги Карен перекладено більш ніж 40 мовами, а їх загальний тираж перевищив чотири мільйони.

Другий роман авторки «Двоє можуть зберігати таємницю» навіть кращий за перший. Нереально крутий саспенс, більше вбивств, більше злочинів.

Події відбуваються у маленькому американському містечку Еко-Рідж.

Сімейні проблеми змусили двійнят Еллері та Езра переїхати сюди й жити з бабусею, яку вони ледве знають. Місто гарне, але має безліч таємниць. Саме у ньому в сімнадцятирічному віці безвісти зникла їх тітка.

Минає п’ять років, і про чергову новину – вбивство королеви шкільного балу міста говорять на всіх національних каналах.

Малкольм виріс у тіні смерті королеви балу. Його рідний брат був головним підозрюваним у цій справі і, знеславлений, мусив поїхати з міста.

Еллері та її однокласник Малкольм прагнуть з’ясувати, що ж сталося, і виявляють, що кожен секрет у цьому місті має багато шарів. Хто стоїть за злочинами, що трапляються з королевами шкільного балу та їх близькими стільки років? Правда ж може виявитись набагато ближчою до дому, аніж їм обом хотілося б вірити. Минуле, теперішнє – таємниці переплелися, і той, хто їх розгадає має померти, адже таємниці не мають бути відомі двом.

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці — Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки):
(044) 288-23-36

(044) 288-30-12
lib@msmb.org.ua

ВГОРУ