Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою було зручним і приємним для вас! Для того, щоб скоротити час очікування, а також дотримуватися соціальної дистанції — зареєструйтесь в бібліотеці он-лайн!.

Нові трилери від Тесс Ґеррітсен

Поділіться цією сторінкою:

Про авторку

Тесс Ґеррітсен – американська письменниця китайського походження, яка створила серію бестселерів у жанрах медичного та романтичного трилера.

Вона народилася 12 червня 1953 р. в Сан-Дієго, Каліфорнія. З дитинства захоплювалась детективами. Мріяла стати письменницею, але батьки вважали цю професію ненадійною, тому Ґеррітсен вступила на антропологію до Стенфордського університету. Пізніше в Каліфорнійському університеті здобула докторський ступінь з медицини, після чого працювала лікарем у Гонолулу, Гаваї.

Під час декретної відпустки Тесс Ґеррітсен почала писати романтичні трилери.

У 1987 році вийшов перший роман молодого лікаря «Дзвінок після опівночі», перший з восьми романів, написаний у жанрі романтичного трилера. Справжній успіх прийшов до письменниці в 1996 році, коли за наполяганням літературного агента вона вирішила перенести свій медичний досвід на сторінки книги. Перший же медичний трилер «Жнива», про нелегальну трансплантацію органів приніс письменниці приголомшливий успіх.

Тесс є антропологом та медиком за освітою, що дозволило їй дуже достовірно перенести на папір досвід лікаря. Пропонуємо вам до ознайомлення серію книг із великого циклу авторки об’єднаних одними й тими самими персонажами, які ведуть приголомшливі розслідування. Це головні героїні серії – Джейн Ріццолі, єдина жінка-детектив у бостонському поліцейському управлінні та судово-медичний експерт Мора Айлс, яку колеги називають «Королевою мертвих». Разом вони борються зі злом, використовуючи для цього свої найкращі якості. Джейн заганяє злочинців у кут рішучістю, розумом та далекоглядністю. Мора ж із властивою їй глибокою повагою до мертвих досліджує їхні тіла, тим самим допомагаючи справедливості відбутися.

Тесс Ґеррітсен чудово вдається дотриматися балансу між жорстокістю злочинного світу і особистим життям героїнь, не дозволяючи читачеві поринути в зайве страждання і біль. Саме цим історії про Джейн та Мору і приваблюють читачів.

Романи Тесс Ґеррітсен перекладені більш ніж на 30 мов, виходять багатомільйонними тиражами по всьому світу і регулярно опиняються в списку бестселерів «Нью-Йорк Таймс».

Наразі авторка живе з сім'єю в містечку Кемден у штаті Мен і весь свій час присвячує написанню книг і вихованню синів.

Пропонуємо серію захоплюючих медичних трилерів про агента Джейн Ріццолі і медексперта Маурі Айлс.

Клуб "Мефісто" [Текст]: Роман / Геррітсен, Тесс ; Пер. з англ. О.Оксенич. - Кн. 6 ; Книга призначена для дорослої аудиторії. - Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2022. - 384 с.

Це Різдво мало стати дивом. А перетворилося на кошмар. На очах Джейн Ріццолі руйнується багаторічний шлюб її батьків, а подруга Мора зізнається у гріховних стосунках зі священником. Одне за одним відбуваються моторошні вбивства, схожі на ритуальні жертвоприношення. Шокована детектив Ріццолі починає свою звичну роботу: пошук убивці. Розслідування виводить Джейн на таємничий фонд «Мефісто», члени якого переконані: ці вбивства — справа рук демона, що ходить поміж людей. Що в їхніх словах правда, а що — вигадка? Що приховує директор фонду, Ентоні Сансоне? І чи справді його організація прагне допомогти, чи лишень зводить поліцію на манівці? Запитань так багато. А тим часом убивця вже готовий завдати нового удару...

 

Хранителі смерті [Текст]: Роман / Геррітсен, Тесс ; Пер. з англ. О.Оксенич. - Кн. 7 ; Книга призначена для дорослої аудиторії. - Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2022. - 336 с.

У підвалі музею знайдено загадкову мумію, яка не числиться серед експонатів. Та під час експертизи Мора Айлс доходить приголомшливих висновків. Фальшива знахідка Стародавнього Єгипту виявляється тілом нещодавно вбитої жінки. Убивця муміфікував її в найкращих традиціях єгиптян. За цю моторошну справу береться поліція і особисто Джейн Ріццолі. Незабаром у підземеллі знаходять інші «законсервовані» жіночі тіла. Хто стоїть за цим: серійний убивця, схибнутий на давньому мистцеві муміфікації, чи просто псих? Та детектив Джейн не знає, що в його колекції бракує ще однієї жертви. Заради неї він ладен убивати знову і знову. Смертельна небезпека загрожує всім, хто стане на шляху маніяка. Він не відчуватиме жалю, проливаючи кров невинних. Але що він зробить тоді, коли нарешті вполює свою останню жертву, знайшовши її через стільки років?

 

Убивчий холод [Текст]: Роман / Геррітсен, Тесс ; Пер. з англ. О.Оксенич. - Кн. 8; Книга призначена для дорослої аудиторії. - Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2022. - 352 с.
Потрапивши в аварію на засніженій гірській дорозі, докторка Мора Айлс та її приятелі вимушені шукати прихисток у селищі з химерною назвою Царство Небесне. Це місце не позначене на мапах, тут немає електрики і відсутній мобільний зв’язок… А ще навколо ні душі — лише дванадцять ідентичних будинків, незамкнених, із відчиненими вікнами, незайманою замерзлою їжею на столах й однаковим портретом чорнявого чоловіка з проникливим поглядом у кожній вітальні. В одному з будинків Мора наштовхується на моторошну знахідку — калюжу засохлої крові на дерев’яній підлозі біля підніжжя сходів. Чи тут було скоєно вбивство? Чи причетні до цього зниклі місцеві? Чи, може, в околиці орудує небезпечний злочинець? Пошуки правди наразять Мору і її товаришів на певну смерть…

 

Дівчина, яка мовчить [Текст]: Роман / Геррітсен, Тесс ; Пер. з англ. Оксенич О. - Кн.9 ; Книга призначена для дорослої аудиторії. - Харків : Книжковий клуб "Клуб Сімейного Дозвілля", 2023. - 384 с.
Детектив Джейн Ріццолі менш за все вірила в те, що колись розслідуватиме витівки... потойбічних сил? Утім саме таке пояснення вона отримує, коли прибуває на місце злочину в бостонський Чайна-таун. Привид-убивця, що відрубує жінкам руки та перерізає горлянки, залишаючи поряд із жертвою жмутик чужого волосся. Джейн переконана: містикою тут і не пахне. Хтось цілком живий та реальний розпочав криваву різанину в місті. Розслідування виводить детективів на подію майже двадцятирічної давності: масове вбивство у китайському кварталі Бостона. Хтось вирішив повторити криваву історію з минулого? Чи завершити те, що почав колись?

 

Останній, хто помре [Текст]: Роман / Геррітсен, Тесс ; Пер. з англ. А.Саженюк. - Кн.10 ; Книга призначена для дорослої аудиторії. - Харків : Книжковий клуб "Клуб Сімейного Дозвілля", 2023. - 384 с.

Троє підлітків опиняються в одній школі. Жахлива трагедія зруйнувала життя кожного з них. Сім’ю Тедді було вбито на борту власної яхти під час навколосвітньої подорожі. Батьків Клер застрелили в автомобілі. Родина Віла загинула в авіатрощі. Кожен із цих дітей — єдиний, хто вцілів зі всієї родини. Але чи надовго? Коли Джейн Ріццолі бачить закривавлених ляльок на дереві біля школи, де переховуються діти, серце її пропускає удар. Хижак повідомляє, що підлітки — його здобич, і він не відступить. Разом із судмедексперткою Морою Айлс детектив Ріццолі робить перший крок по сліду вбивці…

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці — Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки):
(044) 288-23-36

(044) 288-30-12
lib@msmb.org.ua

ВГОРУ