Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою було зручним і приємним для вас! Для того, щоб скоротити час очікування, а також дотримуватися соціальної дистанції — зареєструйтесь в бібліотеці он-лайн!.

Нова книжка від епатажної авторки Ірини Карпи – інтригуючий трилер «Тільки нікому про це не кажи»

Поділіться цією сторінкою:

«Тільки нікому про це не кажи» – психологічний трилер з неочікуваним фіналом. Письменниця Ірена Карпа розповіла про те, що зазвичай замовчують, ховають у домашніх шафах і забороняють виносити на люди: домашнє насильство, зґвалтування та булінг. Розповідь, що місцями шокує, але змусить замислитися над важливими проблемами суспільства, не заплющуючи на них очі.

Книга «Тільки нікому про це не кажи» Ірени Карпи переплітає в собі чимало сюжетів. Письменниця показує своїм читачам неймовірне сплетіння людських доль, їх бід та нещасть, що не дає змоги відірватись від прочитання. Чимало з того, про що розповідає Карпа, можна було побачити в національних чи закордонних ЗМІ, в одному з чергових вечірніх сюжетів про страхітливі вбивства чи інші злочини. Взявши це за основу, вона створила детективний трилер, який прекрасно вибудовує атмосферу жаху, поступово занурюючи в неї свого читача.

Ця книга познайомить вас з Марґо, сучасною молодою жінкою, яка має можливість жити у своє задоволення у найромантичнішому місті світу – у Парижі.

Взагалі вона з Києва, але вже давно оселилась і облаштувалась у французькій столиці. Тут героїня може купувати гарний одяг, відвідувати різні заходи, ходити на вечірки і проводити час у клубах «для дорослих».

У Марґо є загадковий чоловік, якого героїня переконує також переїхати у Париж. Якщо поглянути на життя Марґо зі сторони, то може видатись, що у неї є все, що потрібно сучасній жінці у сучасному світі. Але внутрішньо героїня не почувається так затишно і комфортно, як їй би самій того хотілось.

Вона й сама не розуміє, що відбувається, тому звертається до психолога. І в цей же час героїня випадково читає в інтернеті про вбивцю, якого називають Месником. Він «благородний» маніяк, який вбиває лише негідників – ґвалтівників, корупціонерів…

Пише про його злочини один журналіст, зі статей якого Марґо й отримує інформацію. Але чому її так цікавить історія цього Месника? Які несподівані відкриття і події чекають її попереду? Чи вдасться дізнатись, хто ж він насправді – той серійний вбивця? Усі відповіді можна отримати, читаючи цей психологічний трилер. Приготуйтесь, атмосфера буде напруженою. Карколомність подій та непередбачуваний зв’язок між героями триматимуть практично до кінця.

Коротко про авторку

Ірена Карпа - сучасна українська письменниця, солістка гурту "Фактично самі"  (з 2007 року - "Qarpa"), журналістка, телеведуча, мандрівниця, громадська діячка, культурна дипломатка. Мешкає у Франції разом із чоловіком та двома доньками.

У 2000-х - на початку 2010-х виходили твори письменниці «50 хвилин трави», «Фройд би плакав», «Перламутрове порно», «Суки отримують все», «Добло і Зло», «Піца “Гімалаї”», «З Роси, з Води і з Калабані», Подорожі з дітьми, або як не стати куркою» тощо, які принесли їй літературне визнання та славу «найепатажнішої письменниці» й «майстрині культурної провокації».

2019 року побачив світ роман "Добрі новини з Аральського моря", над текстом якого Ірена Карпа працювала впродовж чотирьох років. Книга стала однією з найбільш продаваних на "Книжковому Арсеналі", а також увійшла до довгого списку премії "Книга року ВВС-2019".

3 2015-го до 2019 року Ірена Карпа працювала на посаді першого секретаря з питань культури посольства України у Франції, під час каденції виступала кураторкою низки українських культурних заходів.

Після початку повномасштабного вторгнення росії на територію України бере активну участь в інформаційній боротьбі, спростовуючи російські наративи про війну в ефірах французького телебачення.

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці — Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки):
(044) 288-23-36

(044) 288-30-12
lib@msmb.org.ua

ВГОРУ