Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою було зручним і приємним для вас! Для того, щоб скоротити час очікування, а також дотримуватися соціальної дистанції — зареєструйтесь в бібліотеці он-лайн!.

Ніч із дев'ятнадцяти днів (Із циклу "Сучасні українські книги")

Поділіться цією сторінкою:

Писати, тобто не просто виводити красиві літери, а складати історії, молода письменниця Марта Гулей почала з дитинства. Поступово письменство перетворилося в хобі. В університеті вона займалася гоустрайтингом. Проте Марта вважає, що бути гоустрайтеркою - це спостерігати за долею свого твору із-за фіранки.

Не так давно авторка відчула, що хоче сповна управляти життям історій, які створює. Так вийшли оповідання «Дівчача тема ботанів» у збірці «Ще не в курсі, але…» і перша підліткова повість «Одного дня вона розкаже».

 

Пригодницька повість "Ніч із дев’ятнадцяти днів" -  історія про вплив держави на свідомість людей через телебачення, про підкорення волі людей, про обман з боку великих корпорацій, про карантин (не ковідний, але дуже на нього схожий).

Нам всім знайоме відчуття страху і безпорадності, що виникає через чутки про пандемію.

Вірус - це спосіб чіпізації чи знищення людства, чули?

А раптом це правда?

А раптом, ви - єдина людина в місті, яка про це здогадується? А раптом, ви - єдина надія для суспільства?

Місто, у якому пандемія, і вихід за його межі нереальний, бо триває карантин і боротьба з вірусом. Вірус, який знищує думки, бажання, забирає розум, а залишає лише тіло.

Телебачення, яке формує у людей "правильні думки", "правильний вибір", "правильне життя" і малий відсоток тих, хто може самостійно мислити, аналізувати та рятувати ситуацію.

Що ж це за вірус?

Звідки він?

Чи є у інших містах?

 Ці та інші запитання задають собі небагато героїв книги. Але такі є і вони, незважаючи на ризик, пробують врятувати найцінніше, що є у кожного з нас: сім'ю, друзів, кохання. 

Підлітковий максималізм, добро, справедливість на противагу зухвалості, пихатості та жорстокості світу дорослих. Бій не на життя, а на смерть. І хто кого переможе залишається загадкою.

Однозначно рекомендуємо цей твір для прочитання підліткам, а особливо хлопцям, хоч і для дівчат там знайдеться безліч цікавого. Авторка зуміла підняти багато соціально- важливих і життєво-необхідних питань, які, під час прочитання, зможуть позитивно вплинути на формування особистості. 

Та й для дорослих повість "Ніч із дев'ятнадцяти днів" теж буде цікавою. Бо що ж може статись з двома підлітками, коли вони поза контролем у цьому світі?

Тож, любі читачі, якщо вас зацікавила ця книга обов'язково завітайте до  Молодіжної і перегляньте відео тут.

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці — Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки):
(044) 288-23-36

(044) 288-30-12
lib@msmb.org.ua

ВГОРУ