Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою було зручним і приємним для вас! Для того, щоб скоротити час очікування, а також дотримуватися соціальної дистанції — зареєструйтесь в бібліотеці он-лайн!.

Непізнаний світ Києва у романі "Збирачі Туманів" (Із циклу "Сучасні українські книги")

Поділіться цією сторінкою:

Олесь Ільченко – український письменник, сценарист. У своєму творчому доробку  має понад 35 поетичних і прозових книжок для дорослих і дітей. Народився у Києві. 

Київ для Ільченка не тільки місто народження, але й місце, де міцно переплітаються історія його родини та самої столиці України. І це безумовно позначилося на його творчості. З 2011 року живе у Женеві.

Лауреат телепремій "ТЕФІ" й "Телетріумф", переможець конкурсу журналу "Кореспондент" "Найкраща книга року - 2010". Член Асоціації українських письменників, Національної спілки письменників України, Національної спілки журналістів.

Пише вірші та сценарії (на один з них поставлено художній фільм "Я той, хто є", 1990). Книги видано в Сербії та Великій Британії. Вірші перекладено в США, Сербії, Литві.

Олесь Ільченко любить подорожувати, займатися кулінарією, колекціонує старі київські цеглини й інколи ходить з друзями фотографувати зникаючу архітектуру Києва.

Ільченко Олесь також і прозаїк, книги "Збирачі туманів", "Місто з химерами".  https://youtu.be/IpMXUJc9OTw

Читаючи книгу "Збирачі туманів" ви потрапляєте у цікавий і, можливо досі непізнаний, світ Києва.

Того Києва, яким його бачить чи відчуває сам Олесь. Місто, яке постає з маленьких шматочків мозаїки спогадів, переказів та історій.

В той же час є велика надія на те, що, прочитавши цю книгу, більшість з читачів спробує прикласти хоча б трохи зусиль, щоб чарівність Києва продовжувалася, а ті, хто до прочитання книги не були в місті, захочуть побачити не лише знані всіма історичні місця міста, а й вулички, згадані в книзі. З книгою в руках. Можливо й корінні кияни, листаючи сторінки книги, захочуть відчути Місто, йдучи по бруківці-тротуарі.

Ця книга про те, як воно було - жити у 90-ті.. 

Ні дефіцит, ні ускладнений доступ в ресторації епохи СРСР не могли зупинити поціновувача української гастрономії в пошуках правильної котлети по-київськи чи закарпатського вина.

Куди ходили, що замовляли і що запам’ятали кияни 1970-1990-х?

Екскурсія недавнім минулим по місту із відомими персонажами й адресами.

Дивитися тут.

 

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці — Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки):
(044) 288-23-36

(044) 288-30-12
lib@msmb.org.ua

ВГОРУ