Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою було зручним і приємним для вас! Для того, щоб скоротити час очікування, а також дотримуватися соціальної дистанції — зареєструйтесь в бібліотеці он-лайн!.

Наталія Гурницька. Історія забороненого кохання (Із циклу "Сучасні українські книги")

Поділіться цією сторінкою:

 

Про авторку

Наталія Гурницька після закінчення  економічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка протягом тривалого часу працювала за фахом. Мешкає з родиною у Львові.

За словами самої Наталії, писати вона почала з самого раннього дитинства. Уже тоді, вона своїми дитячими карлючками, акуратно записувала казкові історії. А ще, читаючи казки, вона сама дописувала їм продовження. У школі та в університеті вона також продовжувала писати кумедні історії та давала їх читати своїм друзям.

 

 

Чарівна львів’янка і талановита письменниця, Наталія Гурницька своїм дебютним романом "Мелодія кави у тональності кардамону" довела, що ніжний і витончений, як старовинне мереживо, український жіночий роман впевнено випереджає закордонних конкурентів у яскравих обкладинках. Один із лідерів за популярністю в Україні 2014 року за рейтингом газети "Факти".

Це драматична історія забороненого кохання юної дівчини-сироти до набагато старшого за неї одруженого польського шляхтича.

Над його створенням авторка працювала понад 10 років. А надихалася історією заборонених стосунків польського драматурга Олександра Фредро та Софії Яблоновської - дідуся та бабусі Андрія Шептицького.

Перший тираж цього роману Наталія видала власним коштом. Обкладинку робила її донька, папір подарував тато, обкладинку друкував колега чоловіка.

Роман став основою для історичної драми "Кава з кардамоном" виробництва Solar Media Entertainment спільно з телеканалом СТБ та за підтримки Державного агентства України з питань кіно і Українського культурного фонду. Дивись тут.

Написано з великою майстерністю, багато ніжності, гострих поворотів сюжету, неповторна атмосфера Львова та непередбачуване закінченння роману.

Буктрейлер до роману дивитися тут.

З цією книгою можна забути про важкий робочий день та розслабитись за чашкою гарячої кави або чаю, адже ця історія дійсно зігріє вам душу.

Більш детальніше дізнатися про книгу пропонуємо тут.

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці — Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки):
(044) 288-23-36

(044) 288-30-12
lib@msmb.org.ua

ВГОРУ