Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою було зручним і приємним для вас! Для того, щоб скоротити час очікування, а також дотримуватися соціальної дистанції — зареєструйтесь в бібліотеці он-лайн!.

Надихаюча книжка про життя Тіни Тернер

Поділіться цією сторінкою:

Кожному з нас завжди було цікаво, як знаменитості та інші популярні особистості дійшли вершини у своїй справі, як знайшли дорогу до успіху та в чому ж полягають їхні секрети. Про них пишуть книги, знімають масштабні кінострічки і розповідають всьому світові про їхній шлях.

Біографії видатних людей не тільки розкривають нам нові сторони життя цих особистостей, а й мотивують і надихають на нові звершення, на досягнення великих цілей. Ось чому з кожним роком такі історії стають все популярнішими серед книголюбів.

Ми пропонуємо вам відкрити для себе біографію Тіни Тернер, яка вже встигла заявити про себе світові так, що її ім’я звучало й продовжує звучати з уст мільйонів.

Тіна Тернер – американська співачка, авторка пісень, акторка й танцівниця, володарка 12-ти премій "Греммі". За свій артистизм, темперамент і сценічну виразність має титул "Королеви рок-н-ролу".

Життя Тіни Тернер ніхто не посміє назвати легким. Вона пройшла через злети та падіння, знає, що таке горе і не втратила віри у щастя.

У жовтні 2018 року Тіна Тернер випустила автобіографічну книгу «Історія моєї любові». Відверту книгу спогадів вона присвятила своєму чоловікові та його коханню, яке врятувало її від смерті.

"Історія мого кохання" – це запальна історія жінки, яка насмілилася здолати всі перешкоди, що постали на її шляху. Вона надихає. Вона розповідає про особливий характер Тіни, в якому поєдналися сміливість, енергія, серце й душа. Вона зачаровує так сильно, як її найліпші хіти.

Акторка Тіна Тернер розповідає історію свого особистого життя – від найпохмуріших до найщасливіших днів. Ця книга присвячена її стосункам із другим чоловіком Ервіном Бахом. Співачка вийшла за Ервіна заміж у віці 73 роки, хоча стосунки розвивалися ще із 1986 року.

Життя Тіни Тернер сповнене не лише приголомшливого успіху, а й невимовного болю. Вона пережила невдалий шлюб, про який написана її перша автобіографія, інсульт, смерть першого сина, рак кишківника, який спричинив хворобу нирок. Коханий Ервін Бах врятував їй життя – став донором нирки…

Історія про жінку, яка не зламалася і долала усі перешкоди на своєму шляху. Відверті мемуари, які ще до виходу із друку стали бестселером.

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці — Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки):
(044) 288-23-36

(044) 288-30-12
lib@msmb.org.ua

ВГОРУ