Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою було зручним і приємним для вас! Для того, щоб скоротити час очікування, а також дотримуватися соціальної дистанції — зареєструйтесь в бібліотеці он-лайн!.

Містичний український нуар від Андрія Кокотюхи

Поділіться цією сторінкою:

Що почитати? Це один з найпоширеніших запитів в пошукових системах.
Якщо шукаєте книги для відпочинку з легкою гімнастикою для мозку, то детективи Андрія Кокотюхи – ідеальний вибір.

Андрій Кокотюха – корифей трилера та детективу, один із наплідніших українських письменників. Андрія Кокотюху називають «батьком українського готичного детективу». Однак пише він не лише детективи, а й сценарії для фільмів та серіалів.
«Розбите дзеркало» – 80-та книга автора і перша книга нового детективного циклу «Павутиння мороку».
У новому циклі передбачено чотири романи.
Наскрізною героїнею серії є киянка Лора Кочубей.
Колишня слідча і вдова загиблого на Донбасі воїна, вона після тривалої депресії влаштувалася консультантом у службу безпеки великого комерційного банку. Проте надії на спокійну роботу виявилися марними: по роду діяльності Лора стикається зі злочинами, які мають містичне підгрунтя.
– Якщо бувають жіночі нуари, то цикл «Павутиння мороку» – саме такий, – пояснює Андрій Кокотюха – Кожен має прив`язку до теперішнього часу, урбаністичний колорит, похмуру атмосферу безкарності, але разом із тим жоден не дає відчуття безнадії. Героїня впевнена в собі, завжди бере на себе відповідальність, мислить нестандартно і тому перемагає навіть у безнадійних, здавалося б, ситуаціях.»

Перша книга – «Розбите дзеркало» – побачила світ у вересні 2020-того. За сюжетом роману відрядження до Чернігова приводить колишню слідчу в занедбаний будинок, у якому сто років тому сталося жорстоке вбивство відомого в губернії адвоката. Вбивця не пожалів усю його родину. Трагедія стала прокляттям будинку. Міська легенда попереджає: прокляття падає на тих, хто переступить поріг старого аварійного будинку. Свідчення тому – низка загадкових смертей. Кожне наступне тіло знаходять біля розбитого дзеркала. Лора розуміє – лише вона може встановити істину. Тим більше, що сама вже переступила поріг лиховісного будинку…

 
Друга книга – «Лихе око» – вийшла в квітні 2021 року.

Лора Кочубей їде до Житомира, щоб залагодити дрібну проблемку, яку створив охоронець банку Вадим. Його дружина Зоя переконана: колишня свекруха, Віра Домонтович, його зурочила. Декілька років тому Віра скоїла злочин і сіла до в’язниці. Поки жінка відбувала покарання, її син  перший Зоїн чоловік  трагічно загинув. І коли Віра вийшла на волю, пішли чутки: вона мститься кожному, кого вважає винним у смерті сина. Її лихе око прирікає на загибель. Усе це попервах видається маячнею, та під час першої і єдиної зустрічі Віра Домонтович устигла кинути своїм лихим оком і на Лору Кочубей…
Книги «Розбите дзеркало» і «Лихе око» вже в нашому фонді.
Читайте нові детективи Андрія Кокотюхи.

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці — Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки):
(044) 288-23-36

(044) 288-30-12
lib@msmb.org.ua

ВГОРУ