Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою було зручним і приємним для вас! Для того, щоб скоротити час очікування, а також дотримуватися соціальної дистанції — зареєструйтесь в бібліотеці он-лайн!.

Мішель Бюссі та його «Чорні водяні лілії»

Поділіться цією сторінкою:

Мішель Бюссі народився 29 квітня 1965 року у місті Лув’є. Свій перший роман він опублікував у 2006 році, але увагу публіки привернув до себе лише в 2011-му завдяки роману «Чорні водяні лілії». Він посідає друге місце у рейтингу найбільш продаваних французьких письменників. До того ж,  Бюссі ще й політолог та викладач географії в Руанському університеті. 

Французькі джерела (а за ними й усі інші) часто визначають твори цього автора як romans policiers, тобто детективні романи. Але таке узагальнене визначення дещо оманливе. Бо детективна складова – це лише одна частина пазла, який викладає на сторінках своїх книг Бюссі. Насправді твори цього письменника містять набагато більше. В них є і заплутані, часом трагічні, людські долі, і любов, яка не вмирає, пройшовши м’ясорубку життя, і таємниці, які страшенно мучать героїв, але дуже інтригують читачів. 

Роман «Чорні водяні лілії» Мішеля Бюссі - чудовий зразок психологічного детективу, інтрига на початку книги та несподівана розв’язка наприкінці.

Письменник написав захоплюючу розповідь про вбивство, яке відбувається в знаменитому саду Клода Моне, і таємниці, які його оточують. Місце дії - Живерні, Франція. Саме тут прожив останні роки свого життя відомий французький художник, один із засновників імпресіонізму Клод Моне. Саме тут він писав свої знамениті водяні лілії. Тут же помер і був похований. Тому роман наскрізь просякнутий духом мистецтва. 

Це історія тринадцяти днів, які починаються з одного вбивства і закінчуються іншим. Жером Морваль, людина, чию пристрасть до мистецтва можна порівняти тільки з його пристрастю до жінок, був знайдений мертвим в струмку, що протікає через сади. У його кишені знаходиться листівка з водяними ліліями Моне і словами: “Одинадцять років. З Днем народження”.

У цій таємниці виявилися замішані три жінки: молода дівчинка художниця, спокуслива сільська шкільна вчителька і стара вдова, яка спостерігає за всім селом з млина біля струмка. Всі троє поділяють один секрет. Але що вони знають про виявлення трупа Жерома Морваля? І який мають зв’язок з таємничою картиною «Чорні водяні лілії»?

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці — Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки):
(044) 288-23-36

(044) 288-30-12
lib@msmb.org.ua

ВГОРУ