Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою було зручним і приємним для вас! Для того, щоб скоротити час очікування, а також дотримуватися соціальної дистанції — зареєструйтесь в бібліотеці он-лайн!.

Літературні новинки українських письменників.

Поділіться цією сторінкою:

Бажання змін закладене в самій природі людини і асоціюється з оновленням, передчуттям чогось кращого та є частиною самовдосконалення. Саме під час змін людина найбільше потребує підтримки та натхнення, відчуває необхідність у нових враженнях та відчуттях.

Саме таким джерелом натхнення та наснаги можуть стати нові літературні твори українських письменників. Українські митці невтомно працювали протягом року, щоб порадувати своїх читачів новими романами. Їхня праця була відмічена багатьма літературними преміями та нагородами, але головною відзнакою для них є читацька любов та визнання. Отже, знайомтесь!

Книга Сергія Жадана „Месопотамія” увійшла до п’ятірки книг-фіналістів Премії „Книга року ВВС – 2014”. «Месопотамія» за змістовним наповненням – це дев’ять прозових історій і тридцять віршів-уточнень. Усі тексти цієї книги – про одне середовище, герої переходять з історії в історію, а потім – у вірші. Філософські відступи, фантастичні образи, вишукані метафори й специфічний гумор – тут є все, що так приваблює у творах Сергія Жадана. Сам письменник вважає, що ця книга "дуже харківська і надзвичайно інтимна".

Сергій Жадан „Anarchy in the Ukr”. Десять років тому герої „Anarchy in the Ukr” здійснили ідейну подорож Східною Україною, місцями бойової слави Нестора Махна. Мандруючи Донбасом, вони шукали відповіді на питання – що ж таке воля-свобода-анархія? Чи є межа між ними та де вона пролягає? Сьогодні автор знову відвідав територію, що колись була територією анархізму. Але цього разу – в дуже наелектризованій атмосфері, коли саме повітря просякнуте війною... Вже не давнішньою, часів Нестора Івановича, а більш ніж сучасною...

дитячі аудіо книги

Новий роман Юрія Щербака „Час Тирана” – заключна частина трилогії „Час смертохристів” та „час Великої Гри”. Герой роману і трилогії генерал Гайдук – військовий диктатор України – переживає найдраматичніший період свого життя. Роман, як і трилогія загалом, дає епічну картину подій української історії, містить у собі прозріння і пророцтва про долю України і виклики, що стоять перед народом, попереджає про майбутні небезпеки. Твір сповнений пошуками християнських істин, гротеском та іронією, вірою в долю України.

Макс Кідрук „Жорстоке небо”. Перед вильотом з Парижа пілота українського літака „ААРОН 44” переслідували погані передчуття. Інтуїція підказувала відмовитися від рейсу. Але попри все політ мав відбутися... Для вивчення місця трагедії та з’ясування причин катастрофи літака прибула донька його конструктора Діана Столяр. Загибель літака поставила під сумнів саме існування компанії-виробника. Дівчина намагається будь-що дізнатися правду та розкрити таємницю авіакатастрофи, не здогадуючись, що розслідування може обійтися їй надто дорого...

Ірен Раздобудько  „Подвійна гра в чотири руки”. Юна Марія Гурчик обожнює дві речі: детективи доктора Шерла та розслідування загадкових злочинів. Убито талановитого інженера, а з його дому викрадено креслення нової моделі аероплана. Ниточка розслідування приводить Мусю до пароплава „Цариця Дніпра”. Десь на його палубі серед респектабельних пасажирів зачаївся вбивця... Не вагаючись, відчайдушна дівчина вирушає у смертельно небезпечний круїз. Під підозрою всі!

А если вам понадобился розыск пропавших или сбор данных, частное детективное агентство http://www.detective-kiev.com/ поможет решить ваши проблемы. Новые технологии и профессионализм сотрудников - залог успешного решения поставленной задачи.

„Ода до радості”: Збірка оповідань. Одного разу десять відомих авторів – Люко Дашвар (Херсон), Володимир Лис (Луцьк), Сергій Жадан (Харків), Галина Вдовиченко (Львів), Макс Кідрук (Рівне), Лариса Денисенко (Київ), Ірен Раздобудько (Донецьк), Олександр Гаврош (Ужгород), Євген Положій (Суми) та Яна Дубинянська (Крим) – вирішили поділитися своїм рецептом радості. А радість буває різна: легка, як вітерець, або з присмаком смутку, тепла й тиха чи сонячно яскрава – обирайте свою.

Василь Шкляр „Маруся”. У романі розповідається про повстанського отамана Марусю Соколовську. Тендітна золотоволоса дівчина народилася для щастя. Але бурхливий 1919 рік – один із найдраматичніших в історії України – покликав її до боротьби за волю Вітчизни. Після загибелі братів, повстанських отаманів, шістнадцятирічна гімназистка Саша Соколовська стає на чолі тисячного війська. Відтепер вона – отаман Маруся. На шалику її козацької шапки напис «Смерть ворогам України!» Та навіть у вирі кривавих подій доля дарує їй щире кохання і шанс зберегти життя...

Цікаво? Усі вище згадані книжки Ви можете знайти у нашому абонементному відділі! Звертайтесь!

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці — Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки):
(044) 288-23-36

(044) 288-30-12
lib@msmb.org.ua

ВГОРУ