Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою було зручним і приємним для вас! Для того, щоб скоротити час очікування, а також дотримуватися соціальної дистанції — зареєструйтесь в бібліотеці он-лайн!.

Куди прямує Європа: «Європа на роздоріжжі» Станіслава Комарека

Поділіться цією сторінкою:

    До дня Європи, який цього року Україна буде відзначати 9 травня, представляємо надзвичайно цікаву книгу чеського інтелектуала Станіслава Комарека «Європа на роздоріжжі». Назва видання говорить сама за себе, адже загальна криза, яка склалася в європейському суспільстві, вимагає знайдення шляхів її вирішення.

                                     

    Автор книги - відомий чеський письменник, філософ, біолог. В його доробку понад 20 наукових та науково-популярних книжок, трьох романів та численних публікацій. Завдяки вражаючій ерудиції в історії науки і культури Станіслав Комарек з легкістю оперує сотнями джерел від релігійних трактатів і творів літератури до наукових статей. Його грунтовні знання з багатьох галузей забезпечують різнобічний погляд на явища нашого світу та неупередженість їх інтерпретації. Саме його книжки вирізняються з багатьох інших дотепним гумором, іронією до певних явищ та здоровим глуздом.

  У цьому виданні автор аналізує як економічне зростання, добробут і споживання витісняють традиційну релігію. Травми, завдані Європі Другою світовою війною, призвели до формування піклувальної держави, яка виховує інфантильних і слухняних громадян, нездатних чинити опір. Розглянуто історичне коріння демократії та причини падіння її ефективності в наш час. Наприкінці книги автор змальовує кілька можливих сценаріїв розвитку Європи.

  «Європа на роздоріжжі» є продовженням попередньої книжки автора «Чоловіки як еволюційна інновація? Есеї про чоловічу природу, сексуальність, життєві стратегії та метаморфози маскулінності», яка отримала титул «Книга року 2019» і також є у фонді бібліотеки. Проблеми стосунків між статями є тільки одним з багатьох питань, яке визначає спрямування суспільства не тільки Європи але й цілого світу. Яке майбутнє чекає на європейську цивілізацію?

Цю книгу ми отримали від Українського інституту книги за Програмою поповнення фондів публічних бібліотек.

Читайте і шукайте відповіді.

 

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці — Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки):
(044) 288-23-36

(044) 288-30-12
lib@msmb.org.ua

ВГОРУ