Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою було зручним і приємним для вас! Для того, щоб скоротити час очікування, а також дотримуватися соціальної дистанції — зареєструйтесь в бібліотеці он-лайн!.

Круговерть людських доль в історії країни - у романі "Коло Елу" (Із циклу "Сучасні українські книги")

Поділіться цією сторінкою:

 

Андрій Цінцірук - молодий український автор, дипломант конкурсу "Коронація слова" - 2016.

Народився у Львові. Закінчив середню школу, потім - Львівський державний університет ім. І. Франка за спеціальністю "Історія". На даний момент - незалежний консультант. Його перший роман "Коло Елу" отримав спеціальну відзнаку від Київського національного університету ім. Т. Шевченка та відзначений на літературному конкурсі "Коронація слова - 2016".  Проживає у Львові.

 

 

Роман "Коло Елу" - неймовірна книга, надзвичайно легка і цікава. Торкнулася серця і душі. Розповість про нескінченне коло життя, круговерть людських доль в історії країни. Тут історія життя - від народження і аж до самої смерті - в момент якої коло Елу зробить свій новий оберт.

Історія, яку можна розповісти, доки львівський трамвай зробить коло по місту. Історія життя довжиною у 95 років. Історія міста довжиною у 95 років. Історія кохання, любові, відданості, звитяги, важких виборів і болючих наслідків. . Чудова книга для дороги. Чудова книга, аби уявити складне становище Львова і його мешканців у 20-му столітті...Чудова книга, аби задатися питанням: що я згадаю і зможу розповісти на схилі власного життя? Чи матиму я привід для гордості? Чи зможу сказати, що жила гідно?

До 90-річчя Ганні-Софії залишився один день. Та ніщо вже її не тримає у квартирі. Чоловіка і старшого сина вона давно похоронила, у доньок свої сім'ї, внука з молитвою відпустила на Схід , боронити рідну землю. Та залишилася одна справа - мрія, яка вже так давно лоскоче душу - востаннє проїхатися трамваєм. Ганна-Софія викликає таксі, сідає у старенький трамвай і  їде здавна знайомим маршрутом свого життя.  

Дуже важко читати спогади жінки про нацистів, совєтів, про те, як за одну ніч сім'ї віддавали свій будинок "новому керівництву", як хлопці воювали проти режиму, переховувались по лісах. Але це історія, яку варто знати кожному.

Ця щира книжечка схожа на запах бабусиного саду. ... Історію можна прочитати за декілька годин, і лишити її у своєму серці назавжди. Все у світі має свій початок і кінець, але ці дві істини незмінно крутяться.

Дивитися тут.

 

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці — Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки):
(044) 288-23-36

(044) 288-30-12
lib@msmb.org.ua

ВГОРУ