Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою було зручним і приємним для вас! Для того, щоб скоротити час очікування, а також дотримуватися соціальної дистанції — зареєструйтесь в бібліотеці он-лайн!.

«Кравчиня з Парижа»

Поділіться цією сторінкою:

Захоплююча та стрімка подорож по надихаючому життю однієї жінки…

Дебютна книжка британської письменниці Джорджії Кауфманн орієнтована на жіночу читацьку аудиторію. Авторка, хотіла розповісти історію, що захопить і надихне. У неї вийшло. «Кравчиня з Парижа» – оповідь від першої особи про життя Рози Кусстатчер – жінки дивовижної сміливості, витривалості й здатності любити. Коли головній героїні виповнилося шістнадцять років, до її рідного містечка в Південному Тіролі прийшли нацисти…

«Я й уявити не могла, що історія про молоду жінку, яка пережила нещастя після вторгнення чужоземної армії на її батьківщину, резонуватиме так сильно. Сьогодні я, як ніколи, пишаюсь цією своєю книжкою. Мої думки з народом України!» - пише авторка.

Джорджія Кауфманн — англійська письменниця, народилася і виросла в північному Лондоні. Вивчала соціальну антропологію та демографію в Кембриджі, економіку в Оксфорді. Багато подорожувала світом.

Нині вона мешкає з чоловіком, двома доньками та котом неподалік від Лондона.

Пропонуємо перший літературний твір письменниці, який вийшов у 2022 році у видавництві КНИГОЛАВ, переклад українською майстерно здійснено Вікторією Калиною. 

 

Кауфман, Джорджія.  Кравчиня з Парижа [Текст]  = The Dressmaker of Paris :Роман / Кауфман, Джорджія ; Пер. з англ. В.Калини. - К. : КНИГОЛАВ, 2022. - 432 с.  - ISBN 9786178012168

Роза – елегантна, рішуча і вміє підібрати ідеальне вбрання для будь якої події. Але сьогодні, коли вона готується до найважливішої зустрічі в житті, її звичайна впевненість зникає… Вибираючи і правильний відтінок помади,

Роза розповідає свою історію. Про втечу з окупованого нацистами італійського містечка і відчайдушний вчинок у Швейцарії, гламур і кохання в Парижі, амбіції і втрату в Ріо-де-Жанейро, успіх і відкриття себе у Нью-Йорку. Скільки ж разів Роза починала нове життя… Але тепер вона не тікатиме!..

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці — Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки):
(044) 288-23-36

(044) 288-30-12
lib@msmb.org.ua

ВГОРУ