Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою було зручним і приємним для вас! Для того, щоб скоротити час очікування, а також дотримуватися соціальної дистанції — зареєструйтесь в бібліотеці он-лайн!.

«Крамниця щастя» – книжка, яка дарує щастя

Поділіться цією сторінкою:

Якщо ви у пошуках книг, що роблять щасливими, то зупиніть ваш погляд на книжці у лаконічній обкладинці під назвою «Крамниця щастя» Анастасії Шевердіної.

У центрі уваги опиняється маленьке провінційне містечко, яке вмить перевертається з ніг на голову. У цьому містечку з’являється дивний старий, який відкриває «Крамничку щастя», яка незабаром наповнюється покупцями. Хто ж не захоче отримати щастя за невеликою ціною?

Тепер усі жителі містечка повинні дізнатись, яка насправді ціна щастя, а допоможе їм у цьому «Крамниця щастя» та її таємничий хазяїн.

Ось, що сама авторка говорить про цю історію, – «Моя книга вчить шукати своє щастя, не забираючи його в інших. Вона заохочує сподіватися та мріяти, вірити в диво і творити дива. А якщо ти прислухаєшся до неї  й докладеш до своїх вроджених добрих нахилів хоча б краплю наполегливості, ти обов’язково досягнеш успіху в будь-якій справі.

«Крамниця щастя» розповість тобі захоплюючі історії багатьох дітей, які прагнули кращого життя. Усі герої цього твору дуже різні, і хтось із них, я переконана, схожий на тебе чи твоїх друзів. Тому якщо ти запросиш мою книгу до себе додому, вона обов’язково дасть тобі добру пораду, тож ви проведете час разом весело та з користю. Сподіваюся, врешті ви щиро полюбите один одного й станете вірними друзями!».

У «Крамниці щастя» можна придбати те, чого вам не вистачає: сміливість, успіх, друзів. Та не кожен може впоратися з купленим другом, розважливо використати набір, який приносить успіх чи здійснює бажання, а краса та симпатія інших людей не завжди дарують радість… Той, хто відважився на таку покупку, має бути готовим до сварок, непорозумінь із близькими, зустрічі з казковими тиграми, кохання заклятого ворога та карколомних пригод.

Мова авторки – солодка, легка й багата. Справжня, красива українська мова, зрощена на теренах переважно російськомовної Луганщини. Люди з західних регіонів України, чуючи таку мову з уст луганців, дивуються – невже у вас вміють розмовляти українською? Вміють, та ще і як!

Роман є переможцем літературного конкурсу “Корнійчуковська премія” і допомагає зрозуміти, чи готові ви насправді до здійснення ваших найзаповітніших мрій.

 

 

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці — Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки):
(044) 288-23-36

(044) 288-30-12
lib@msmb.org.ua

ВГОРУ