Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою було зручним і приємним для вас! Для того, щоб скоротити час очікування, а також дотримуватися соціальної дистанції — зареєструйтесь в бібліотеці он-лайн!.

Країна призначення (Із циклу "Сучасні українські книги")

Поділіться цією сторінкою:

 

 

Тетяна Давиденко народилась і живе в Києві, фотографиня, викладачка, журналістка, культуртрегерка, засновниця волонтерської організації "Ми для війська". 

Авторка десяти фотовиставок в Україні, Литві, Великій Британії, чотири з яких персональні (Україна). В різний час була фотографом "Уніан", "Українського тижня", журналу "Шо" та "Harper’sBazaar". Співорганізаторка міжнародних фестивалів та організаторка багатьох культурних акцій. Арт-директорка кнайп-клубу "Купідон". Номінантка премії "Євромайдан SOS".

 

 

 

Тетяна Давиденко у співавторстві із Ведмедем Степаном презентувала книгу подорожніх нотаток "Країна призначення" https://youtu.be/c0_qL4pNyMQ

Пані Тетяна розповіла, що матеріал книги збирався протягом десяти років, а друзі та колеги порадили з’єднати подорожні нотатки у цілісну книгу. Так і з’явилася ідея. Окремої уваги заслуговує і Ведмідь Степан, який викликав великий інтерес в аудиторії. Проте це не просто плюшевий ведмедик, а справжній мандрівник та автор.

Степан - дуже ерудований ведмідь. Пишучи листи до своєї хазяйки, він проводить короткий курс української і світової літератури та культури загалом. Щира і безпосередня його оповідь наповнена дотепними асоціаціями, літературними цитатами та відсиланнями до творів мистецтва. Тут багато іронії та інтертекстуальності. Як розповіла хазяйка ведмедя, "Степан любить цитувати, бо багато читає і має хорошу пам’ять".

Дивитися тут.

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці — Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки):
(044) 288-23-36

(044) 288-30-12
lib@msmb.org.ua

ВГОРУ