Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою було зручним і приємним для вас! Для того, щоб скоротити час очікування, а також дотримуватися соціальної дистанції — зареєструйтесь в бібліотеці он-лайн!.

Комунікація від нуля (Із циклу "Сучасні українські книги")

Поділіться цією сторінкою:

Коротко про автора.

Самовіддана викладачка, неординарна есеїстка, журналістка та суперцікава мама - Марія Титаренко.
А ще Титаренко - лавреатка конкурсу Catholic Press Award (2012), лавреатка Премії імені Богдана-Ігоря Антонича із поетичною збіркою «IMPASTO» (2010); конкурсу Новела по-українськи із новелою «Півгодини Неба» (2013); міжнародного конкурсу есеїв від журналу Fountain»(2015). Поему “Мости” в англомовному перекладі анімовано на замовлення журналу Trafika Europe. Авторка нон-фікшн лабораторії на ЛітАкценті.
Народилася на курильському острові Ітуруп (Росія). Закінчила факультет журналістики ЛНУ ім. І. Франка. Працювала журналісткою мистецького об’єднання "Дзиґа", колумністкою львівської газети "Поступ", фріланс-репортажисткою журналу ONE CNEWA (Нью-Йорк).

Викладає в Українському Католицькому Університеті  (УКУ) теорію комунікацій, творчопис, сторітелінг, драматургію науки, есеїстику, художній репортаж, американську літературну журналістику, публічний виступ та ін.
 Живе у Львові.

У 2019 році вийшла книжка Марії Титаренко «Комунікації від нуля. Есеї для Мані», що увійшла до довгого списку «Премії Шевельова-2019»
Ця книжка - про комунікацію, але цілком із незвичного ракурсу.
Порівнюючи спілкування дорослих і дітей (на прикладі своєї доні), авторка робить несподівані відкриття. Зокрема про те, що ми, дорослі, втрачаємо наше дитяче вміння комунікувати по-справжньому: на рівні слів, мовчання, співопису, обіймів, цілунків, запахів тощо. А ще втрачаємо свіжий погляд на себе, на світ і на речі у ньому.
Це книжка про відновлення комунікації від нуля, підкріплена цікавими історіями і прикладами відомих спікерів, авторськими знахідками й помилками, а також жартами, грою слів і уяви.

Для усіх, хто бажає переосмислити свою комунікацію і повернути втрачене пропонуємо послухати тут.

 

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці — Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки):
(044) 288-23-36

(044) 288-30-12
lib@msmb.org.ua

ВГОРУ