Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою було зручним і приємним для вас! Для того, щоб скоротити час очікування, а також дотримуватися соціальної дистанції — зареєструйтесь в бібліотеці он-лайн!.

Князь Святослав – міфи і реальність

Поділіться цією сторінкою:

 

Пам’ять про Великого князя Святослава Ігоровича збереглась в легендах і переказах. Для своїх нащадків правитель Русі став народним героєм, взірцем воїна та захисника рідної землі. Невипадково в історичних джерелах і художній літературі він відомий за прізвиськом Святослав Хоробрий.

 

 

 

Книга Сергія Пєткова «Князь Святослав» присвячена постаті видатного правителя і полководця князя Святослава І Славного. Автор у популярній формі викладає сторінки історії, які десятиліттями приховувались від громади, загадки і версії, міфи і легенди, наукові факти і дослідження відкриють вам легендарну постать великого Князя.

                                                 

Святослав Ігорович – визначна постать не лише в історії, а й у світовій політиці. Він був державним діячем, політиком і дипломатом, стратегом і полководцем, неймовірно обдарованою людиною, чиє ім’я назавжди залишиться в пам’яті нашого народу.

Саме Князь Святослав  створив у Східній Європі першу поліетнічну і полірелігійну державу, яка охопила велику територію. Досягнув успіхів у захисті рідної землі від загарбників. Військо на чолі з Святославом знищило Хазарський каганат, якій раніше домінував у Північному Причорномор’ї. Не витримало натиску Русі і Візантії Болгарське царство. Свої землі князь Святослав розділив між трьома синами: Ярополком, Олегом і Володимиром. Але Візантійська імперія теж претендувала на першість у Європі та з часом змогла завдати нищівного удару по війську Святослава Ігоровича. Після загибелі Великого князя Русь вже була сформованою державою і посіла гідне місце серед країн Європи.

 

Автор книги – Пєтков Сергій Валерійович – український правознавець, доктор юридичних наук, професор, експерт в галузі теорії права, історії держави і права, захисту прав людини. Він є автором багатьох наукових публікацій з адміністративного права та науково-популярних видань з історії України.

Книга «Князь Святослав» для тих, хто не боїться відкривати і викривати. Загадки, запитання, версії, які тут наведені, допоможуть вам відчути себе дослідником і першовідкривачем стародавніх таємниць. Видання буде цікавим всім, хто небайдужий до історії нашої Батьківщини, для тих, хто досліджує і сумнівається, мислить та шукає істину.

Запропоноване вам видання ми отримали від Українському інституту книги за Програмою поповнення фондів публічних бібліотек.

Великий князь Святослав жив і помер як справжній лицар. Після його смерті скінчився історичний період Стародавньої Русі. Він залишився в пам’яті нащадків як непересічна особистість, видатний державний діяч та народний герой, якого варто шанувати та наслідувати.

Пам’ятник Святославу Хороброму в Кропивницькому

 

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці — Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки):
(044) 288-23-36

(044) 288-30-12
lib@msmb.org.ua

ВГОРУ