Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою було зручним і приємним для вас! Для того, щоб скоротити час очікування, а також дотримуватися соціальної дистанції — зареєструйтесь в бібліотеці он-лайн!.

"Книга і фільм - це різні речі, і мені знадобився певний час, щоб звикнути до цього" (Ренсом Ріггз).

Поділіться цією сторінкою:

Miss Peregrine's Home for Peculiar Children «Будинок дивних дітей міс Перегрін».

Зазвичай спочатку автор пише історію, а потім до неї створюються малюнки. Тут же спочатку були старовинні (і моторошні) фотографії, які збирав сам письменник Ренсом Ріггз та його друзі, і лише потім текст. Не просто малюнки, а справжнісінькі вінтажні фотографії, які й надихнули молодого Ренсома на написання книг, а режисера Тіма Бартона на екранізацію.

16-річний Джейкоб Портман з ранніх років зачаровано слухав дивовижні оповіді дідуся про його юність на далекому Уельському острові та притулок дітей з надздібностями та різноманітними чудовиськами. За словами діда, він виріс у цьому притулку і не з чуток знає про його існування.

Після трагічної смерті діда Джейкоб вирушає на пошуки таємничого острова, щоб знайти будинок з дивними дітьми, а в ньому - відповіді на запитання, що його цікавлять.

Так починається найбільш вражаюча і незабутня пригода в житті Джейкоба, адже йому вдається знайти острів і той самий притулок, про який розповідав дідусь, де він знайомиться з дійсно надзвичайними дітьми, а також керівницею притулку Міс Перегрін.

Директор і діти ховаються від зовнішнього світу в створеній нею часовій петлі, доступній тільки дивним людям і виставленої на 3 вересня 1943 року, коли літак Люфтваффе знищив будівлю притулку. Ця часова петля дозволяє їм багаторазово проживати той самий день і уникати старіння до того часу, поки вони залишаються всередині петлі. І щодня літак знищує притулок.

2016 рік, США, режисер Тім Бертон.

P.s. Продовження історії про дивних дітей є в нашій бібліотеці:

2. «Місто Порожніх»

3. "Бібліотека душ".

4. «Збори птахів».

 

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці — Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки):
(044) 288-23-36

(044) 288-30-12
lib@msmb.org.ua

ВГОРУ