Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою було зручним і приємним для вас! Для того, щоб скоротити час очікування, а також дотримуватися соціальної дистанції — зареєструйтесь в бібліотеці он-лайн!.

"Карателі" - звичайні люди, які пішли захищати свій дім. (Із циклу "Сучасні українські книги")

Поділіться цією сторінкою:

Владислав Якушев - український письменник, журналіст, спортсмен, громадський діяч. Учасник Революції Гідності, російсько-української війни. Автор популярної книги "Карателі", яка описує події російсько-української війни у період 2015-2016 роках.

У 2000 році починає створювати мережу безкоштовних спортивних залів для дітей-сиріт та дітей із малозабезпечених сімей. Заснував громадську організацію "Ліга реформ". Особисто тренував дітей у секції самозахисту. Згодом мережа налічуватиме три спортивні зали, в яких кожного року безкоштовно займатимуться спортом більше як 100 дітей із малозабезпечених сімей.

Львівський журналіст та боєць АТО Влад Якушев встиг повоювати одразу на два фронти - по-справжньому та інформаційно. Його гострі матеріали тримали у напрузі недобросовісних чиновників та корупціонерів у цивільному житті, та він вирішив, що найголовніший ворог - на сході.       https://youtu.be/lO5-nwl-6rg                                                              

Після повномасштабного вторгнення Росії на територію України 24 лютого 2022 року одразу добровільно повертається до армії. Потрапивши до лав 140-го батальйону Морської Піхоти, був призначений командиром розвідувального взводу.

У березні 2022 у боях за с. Новомихайлівка Донецької області отримав осколкове поранення у плече і в голову. Після двох тижнів у шпиталі повернувся на передову. Однак уже на початку травня біля Оріхового на Луганщині був поранений вдруге – куля потрапила в ліву руку.

Перебуваючи на лікуванні у Львові, займався збором волонтерської допомоги для армії.                    

https://vnu.edu.ua/uk/articles/vlad-yakushev-na-viyni-ne-zbroya-golovne-golovna-zbroya-lyudi

"Карателі" Влада Якушева - це та книга яка чи не найкраще підходить для старту ознайомлення з нашою сучасною військовою прозою.

 Книга заснована на реальних подіях. 

Влад впевнений, що роман стане книгою пам'яті всіх, хто загинув у період  2015-2016 років, воюючи у складі 14 ОМБ та буде протидіяти пропаганді росії.

Не зважаючи на те, що книга художня, переважна більшість персонажів реальні люди і всі випадки загибелі українських воїнів – справжні.

Російські бойовики внесли автора книги "Карателі" до списків карателів на своєму сайті "Трибунал".

Карателі - ярлик, що російська пропаганда упродовж років намагається навісити українським солдатам, які захищають свою землю. Це книга про них - "карателів", звичайних людей, які взяли в руки зброю і пішли захищати свій дім. Опинившись на фронті, вони з вчителів та слюсарів, програмістів та офіціантів перетворюються на воїнів, перед якими пасують елітні війська РФ. У вогні війни вони міцніють, але не втрачають людяності.      https://fb.watch/jCubP5JfO5/

 

Влад Якушев написав сценарій повнометражного фільму за мотивами книги "Карателі". Зараз обговорюється. можливість зйомоки кінострічки, яка буде мати назву "Мобілізяки".

 Також Влад є автором документального фільму "Нічні Тіні" про 1 батальйон 14 ОМБР та короткометражної стрічки "Малюнок для героя", яка перебуває на стадії монтажу.

Книгу "Карателі" можна взяти в абонементному відділі бібліотеки.

Дивитися тут.

 

 

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці — Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки):
(044) 288-23-36

(044) 288-30-12
lib@msmb.org.ua

ВГОРУ