Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою було зручним і приємним для вас! Для того, щоб скоротити час очікування, а також дотримуватися соціальної дистанції — зареєструйтесь в бібліотеці он-лайн!.

Історія життя Одрі Гепберн в охоплених війною Нідерландах

Поділіться цією сторінкою:

«Дівчина з Нідерландів. Одрі Гепберн і Друга світова війна» стала восьмою книгою американського письменника Роберта Матцена, який спеціалізується на історії Голлівуду та Другий світовій війні. В своїй книзі автор розповідає не про голлівудські роки володарки «Оскара» Одрі Гепберн, а про те що дівчинка пережила підлітком. Всі страхіття Другої світової війни, арешт та вбивство німцями близьких, тривалий голод, жахливі бомбардування, які перетворили на руїни колись квітуче нідерландське містечко Арнем та село Велп, де Одрі проживала з родиною.

 

 

 

 

 

 

Фото Одрі Гепберн з батьками  в дитинстві

Без подій Другої світової війни неможливо зрозуміти Одрі Гепберн, і ким вона стала. У книзі Матцен зворушливо описує досвід, який сформував її характер і залишив по собі кошмари, що переслідували її до кінця життя.

«Мені хотілося, щоб ті, хто вже любить Одрі, побачили картини й почули звуки, відчули біль і страх цієї нідерландської дівчини в часи окупації, і дізналися про боротьбу, яка перетворила Одрі Гепберн на світову ікону. Я хотів, щоби читач отримав певне уявлення про те, яким був її світ. Вона бачила чимало крові та смертей ще до того, як їй виповнилося шістнадцять, але жила таким вишуканим життям і ніколи не говорила про те, очевидцем чого стала. Війна сформувала особистість і характер Одрі Гепберн, завдяки тому, що вона пережила, особливо впродовж останніх місяців війни. Це історія, яку варто розповідати послідовно й детально», – такою є основна думка автора книги Роберта Матцена.

Фото Одрі Гепберн в юності

Під час роботи над книгою автор перебував у Нідерландах, спілкуючись з людьми, які знали Одрі Гепберн. Він розкриває забутий розділ у житті Одрі Гепберн, і робить це в кінематографічній манері: невідомі факти про її сім'ю, деякі з яких приховує навіть ФБР. Травму війни, коли Хепберн допомагала активістам опору, працювала добровольцем у лікарні, пережила битву при Арнемі та мало не померла від голоду в останню зиму війни.

Одрі Хепберн мала жити з усвідомленням того, що її батько був нацистським шпигуном, а мати підтримувала Гітлера протягом перших двох років окупації.

У голландських архівах Роберт Матцен виявив раніше невідомі матеріали, використав журнали, написані очевидцями подій, і взяв інтерв'ю у їхніх нащадків. Багато фотографій у книзі взято з особистого архіву актриси.

Матцен запропонував нам чудову історію, інтимну, насичену та незабутню. Він веде нас не лише у глибини війни, а й у глибини людського серця.

Автор створив яскравий образ мирного населення під час війни та однієї дівчини з незламним характером, яка згодом стала голлівудською зіркою.

 

 

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці — Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки):
(044) 288-23-36

(044) 288-30-12
lib@msmb.org.ua

ВГОРУ